iPhone 5S'ten yeni telefona terfi

Spaschy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. iPhone 5S kullanıyordum. İlk çıktığında almıştım, telefonum bozuldu. Yeni telefon almak istiyorum. Anlayacağınız üzere uzun süreli Apple kullanıcısıyım, her şeyim iCloud, iTunes benzeri uygulamalarda. Aklımda 7 Plus almak var. Bu fiyat civarı önerileriniz varsa almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
7 plus al bence kafan rahat etsin. Ben de 5s kullanıcısıyım telefon gayet stabil şayet yüksek boyutlu oyun merakı olmayan biriyim o yüzden o konu da yorum yapamam. Ama 7 plus da uzun süre güncelleme alır diğerleri 2 sene sonra desteği kesiyor sonra kasılıp donmalar işte uygun rom arayıp bir de onu kurmalarla uğraşıyorsun telefona bir şey olsa garanti kısmı ayrı bir sorun. İphone da sadece bu fiyat eski modellerinde çok abartı durması bir dezavantaj.

Samsung Galaxy S9 da alınabilir.

Merhaba arkadaşlar. iPhone 5S kullanıyordum. İlk çıktığında almıştım, telefonum bozuldu. Yeni telefon almak istiyorum. Anlayacağınız üzere uzun süreli Apple kullanıcısıyım, her şeyim iCloud, iTunes benzeri uygulamalarda. Aklımda 7 Plus almak var. Bu fiyat civarı önerileriniz varsa almak istiyorum.
OnePlus 6 alabilirsin. Ayrıca iCloud hesabındakileri android telefona taşımak kolay. Iphone asla alma bence.

Mesajlarınız için teşekkürler arkadaşlar. İphone önermeyen arkadaşlar sebeblerini yazabilirmi ?
Benim İphone tercih etmek istememdeki sebep son telefonum 5S olmasına rağmen güncelleme alıyor olmasıydı - 5S im nedensizce kırmızı ekran çıkıp bozuldu orası ayrı ama - Android telefonlarda 1 maksimum 2 yıl sonra güncelleme kesiliyor. Note 8 , s8+ ve s9 da da böyle olurmu ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı