Askerde hangi eşyalar veriliyor?

Devletin kendisi Ziraat'e yatırıyor hocam. O yüzden hesap ve hesap kartını gitmeden edinin. Sonra bu bilgileri e-Devlet'e tanımlayın. Tanımlayın derken İBAN girdiğimiz bir tanımla kısmı vardı. Tam hatırlamıyorum.

Paranız direkt Ziraat hesabınıza yatar.

Devletin kendisi Ziraat'e yatırıyor hocam. O yüzden hesap ve hesap kartını gitmeden edinin. Sonra bu bilgileri e-Devlet'e tanımlayın. Tanımlayın derken İBAN girdiğimiz bir tanımla kısmı vardı. Tam hatırlamıyorum.

Paranız direkt oraya yatar.
1 gün sonra askerlik yerim açıklanacak geç kalmamışımdır inşallah o iş için, e devletten tam olarak nereden yapmamız gerekli

Hala vaktiniz var. Merak etmeyin. Son olarak teslim olurken son güne kalamyın. Ben 2. gün teslim olmuştum ve herkes çok ilgilenmişti. Son gün teslim olanlara kötü davrandılar...
Vallahi otobüs ile gideceğim erkenden gitmek daha iyi olucaktır illaki, tamamdır o işi halledeceğim. Peki bu elimdeki vakıfbank banka kartını kullanma şansım yokmu hani başka kartla uğraşmadan elimdeki kartı kullanamazmıyım

Vallahi otobüs ile gideceğim erkenden gitmek daha iyi olucaktır illaki, tamamdır o işi halledeceğim. Peki bu elimdeki vakıfbank banka kartını kullanma şansım yokmu hani başka kartla uğraşmadan elimdeki kartı kullanamazmıyım
Kullanırsın. Sadece devletin yatıracağı para için Ziraat gerekli.

Kullanırsın. Sadece devletin yatıracağı para için Ziraat gerekli.
Şunu da belirtmeden geçmeyeyim dedim: devlet parayı hemen atmıyor, bu süreç, 2-3 hatta 4 ayı bulabiliyor. O yüzden yanında farklı kart götürmende fayda var.

Kullanırsın. Sadece devletin yatıracağı para için ziraat gerekli.

Şunu da belirtmeden geçmeyeyim dedim: Devlet parayı hemen atmıyor, bu süreç, 2-3 hatta 4 ayı bulabiliyor. O yüzden yanında farklı kart götürmende fayda var.

Tamamdır dostum o zaman kişisel kartımı getireyim çok da önemki değil diğerisi o zaman.

Geçen kışı Hakkari'de yapmış biri olarak yanına haki renk iç çamaşırı, içlik, atlet, çorap al. Kışın verilen kamuflajlar bir halta yaramıyor donuyorduk soğuktan. Yanına havlu vs götürme. Tıraş için doğru düzgü jilet al tavsiyem gilette mach 3 (turbo, start vs değil) + yanına yedek 5 li bıçak. Her ay bir bıçak başlığı gidiyordu. Kendi şampuanını götür orada verilenler beş para etmez. Yanına bir tane de köpük götür orada aydan aya istihkak alırsın. Banka kartı götür temassızı kapat kayıp olur gider biri bulur harcama yapar belli olmaz. Tuşlu telefon olmazsa olmaz kamerasız olmalı. Sana içerde askeri hat satmaya kalkarlarsa alma sakın para tuzağı.

Geçen kışı Hakkari'de yapmış biri olarak yanına haki renk iç çamaşırı, içlik, atlet, çorap al. Kışın verilen kamuflajlar bir halta yaramıyor donuyorduk soğuktan. Yanına havlu vs götürme. Tıraş için doğru düzgü jilet al tavsiyem gilette mach 3 (turbo, start vs değil) + yanına yedek 5 li bıçak. Her ay bir bıçak başlığı gidiyordu. Kendi şampuanını götür orada verilenler beş para etmez. Yanına bir tane de köpük götür orada aydan aya istihkak alırsın. Banka kartı götür temassızı kapat kayıp olur gider biri bulur harcama yapar belli olmaz. Tuşlu telefon olmazsa olmaz kamerasız olmalı. Sana içerde askeri hat satmaya kalkarlarsa alma sakın para tuzağı.
Almayacagım hocam hat işi tamamdır traş seti aldım mach3 hemde tam isabet olmuş da yedek 3 tane aldım setin içindeydi olamdı ekleme yaparım. Havlu vb almıştım ne olur ne olmaz diye oun harici bişiy almadım uyucam bu dedikelrine hocam sağoalsın

Yeni konular

Geri
Yukarı