İnceleme Assassin's Creed Mirage

Oynamadım ama birkaç oynanış videosunu izledim ve animasyonlar grafikler falan bana 2016'dan kalmış gibi geldi. Koklerimize donuyoruzu yanlış anlamis sanirsam bunlar.
Eyyy The Last Crusader, sen kimsin ya? Koskoca ubisoft söylemedi mi kökümüze dönüyoruz diye!!! Serinin en çok para yedikleri yıllara döndüler işte :D D: D:

Açıkçası korsana düşse de gömülsem dediğim tek oyun Mirage.
Dualarımız bu yönde. İnşallah bir gün kırılır.

Eyyy The Last Crusader, sen kimsin ya? Koskoca ubisoft söylemedi mi kökümüze dönüyoruz diye!!! Serinin en çok para yedikleri yıllara döndüler işte :D D: D:
Gizlilik olarak belki en iyi değil ama yine de oynatır bu oyun.

Oyuncu topluluğu kökleri yeterince iyi olmayan bir seriden köklerini dönmesini isterse olacağı bu. RPG melezi oyunları daha başarılıydı Assassin's Creed oyunlarının, özellikle Odyssey Assassin's Creed serisine gelmiş en başarılı yapım diye düşünüyorum.

Bu oyunda da düşmanın seviye atlaması var mı? Örneğin bizim yeteneğimiz 10 ise düşmanlar genelde 2-3 seviye daha yüksekte oluyorlar. Bu sistem serideki son oyunlar gibi var mı?

Oyunu iyi ki almamışım diyorum bir ara boşluğa düştüm alayım düzgündür belki diye sonra sabırla inceleme ve videolar okudum, izledim. Yok kesinlikle değmez, animasyonlar çok sığ kalmış birtek şehri güzel yansıtıyorlar diyede bi oyun alınmaz, gizlilik çok tatmin etmedi gördüklerime nazaran konuşuyorum. Yenilik hiç görmedim, farklı şeyler eklenebilirdi, Basim karakter olarak nasıl bilmiyorum oynayan daha iyi bilir ruhsuz bir karakter mi nedir ben kendimce bu aralar oyunlardan da soğudum bide böyle kendine çekmeyen oyunlar çıktıkça iyice bıkacağım gibi geliyor, oyunlar ruhlarını kaybetti bizi orada barındıracak, tutacak hiçbirşey koyamıyorlar içlerine önümüzde ki oyunlara bakacağız. Emeğine sağlık dostum güzel bir inceleme olmuş.

Geri
Yukarı