Asus GTX 660 Oyun Testleri | Dark Knight

Öncelikle test sistemini yazıyım:

Anakart: Gigabyte 990XA UD3
İşlemci: Amd FX-6100
Ekran Kartı: Asus GTX 660 DC II
Ram: Kingston HyperX Genesis 2x4 (8GB) 1600Mhz
Kasa: Cooler Master K-350 (600W)
HDD: Seagate 1TB 7200/Rpm

Uzun uğraşlarım sonunda pano oluşturma işini çözdüm ve testlerime başladım. İsteyenler için bu panyou nasıl hazırlıyacağınız konusuda açtım Oyunlar için benchmark grafiği hazırlama | Technopat Sosyal Testler Fraps ile kaydedildi. İstediğiniz bir oyun varsa testlere ekleyebilirim.

Kısa süre sonra elimdeki diğer oyunların testlerinide sizlerle paylaşacağım, iyi forumlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tebrik ederim. Gerçekten güzel olmuş. GTX660 böyle Fps'ler veriyorsa 770 Veya 780'i merak ediyorum cidden.

Kendim FX6300 ve GTX660 kullanıyorum, alacaklara şiddetle tavsiye ederim. Çok iyi bir ikili oluyorlar. Bu sonuçlardan daha iyi değerler alıyorum.

Kendim FX6300 ve GTX660 kullanıyorum, alacaklara şiddetle tavsiye ederim. Çok iyi bir ikili oluyorlar. Bu sonuçlardan daha iyi değerler alıyorum.

Belki FX-6300'ün ufak bir katkısı olabilir, ayrıca dikkat edersen bütün ayarlar max. için 1920*1080'de geçerli. Sizin ekran kartınız ne tam olarak? Marka ve Modeli?

15 FPS ve altını nasıl aldın? Bu kart için düşük bence.
Anti-Ailasing'den kaynaklanıyor, gerçekten çok kasıyor açtığım zaman. Belkide orj. olmadığındandır. Watch_Dogs'da aynı ama güncelleme ile düzeltileceği söyleniyor. Ayrıca o en düşük değer yani ani drop olduğunda oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı