ASUS GTX760 İnceleme+Oyun Testleri

OYUN TESTLERİ :
The Forest : Minimum 35,Maksimum 60(VSynıc,Ultra,900p)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Battlefield 4 : Minimum 40,Maksimum 75(1080p,Ultra)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Video Bana Ait Değil Ancak Aynı Sistem)

Battlefield 3 : Minimum 68,Maksimum 125(900p,Ultra)
(Video Gelecek)

Assassin's Creed 4 : Minimum 35,Maksimum 60(Vsynic,Ultra,900p)
(Video Gelecek)

İnceleme :
SSTEM.png

Arkadaşlar ekran kartı Battlefield 4 oynarken 62 derece oluyor.Ancak boşta 26 derece.Gayet iyi bi soğutması var ve sessiz.En düşük fan ayarında 62 derece sıcaklık oluyor :) ekran kartının fanının sesi yok zaten duyulmuyor :) Eğer sizlerinde böyle GTX760 Testleriniz var ise pm olarak yollayabilirsiniz :) Kart gayet güzel.Alacaklar var ise öneririm.

Aynı Kart'tan kullanıyorum. En düşük fan ayarında 62 derece sıcaklık oluyor demişsin ama sıcaklık arttıkça fan devirleri otomatik olarak yükseliyor yani hep aynı düşük devirde kalmıyor.

Aynı Kart'tan kullanıyorum. En düşük fan ayarında 62 derece sıcaklık oluyor demişsin ama sıcaklık arttıkça fan devirleri otomatik olarak yükseliyor yani hep aynı düşük devirde kalmıyor.
Eğer auto değilde manual yaparsanız değişmez :)

@Sinanph Valla ben kartın fanlarını filan sökücektim ama servis dışı kalıyor diye yapmadım. Dikkatli bir şekilde ince uçlu tornavidanın ucuna ıslan mendil dolayıp fanların arasına soktum baya bir temizlemeyi başardım. Fanları sökmeden zor oluyor ama yapıcak bir şey yok. Basınçlı komprösör var bende işe yaramadı. :)

Servis dışı kaldığı yok hocam. MSI GTX770 kartının fan bölümünü söktük, temizleyip taktık. Hiçbir garanti dışı unsuru yok.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı