Asus X550JK Önizleme ve Oyun Testleri

Arkadaşlar öncelikle söylemeliyim ki bu videoyu kendim yapmadım alıntıdır ve o kadar çok soru var ki bu bilgisayarla ilgili umarım yardımı dokunur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç bir sorunu yok tek korkum Hdd nin beni yarı yolda bırakması. İleride 8gb ram eklemeyi düşünüyorum.

Bellek eklemek istersen garanti dışı kalmadan eklemek çok kolay. Vidanın üstüne bir kağıt koy ve kağıdın üzerinden vidaları aç. Kapağı kendine çek. Kapak zaten raylı. Yağ gibi kayarak geliyor hemen. Ram'i ekledikten sonra aynı yöntemle kapağı kapat ve aklınla gurur duy. :neo: Teknik servisin ruhu duymaz.

Bellek eklemek istersen garanti dışı kalmadan eklemek çok kolay. Vidanın üstüne bir kağıt koy ve kağıdın üzerinden vidaları aç. Kapağı kendine çek. Kapak zaten raylı. Yağ gibi kayarak geliyor hemen. Ram'i ekledikten sonra aynı yöntemle kapağı kapat ve aklınla gurur duy. :neo: Teknik servisin ruhu duymaz.

Garanti belgelerinde vesaire sistemin orjinal özellikleri çıkar. Fazla ram gelince direk şüphelenirler.

Kardeşim Ram eklemek garantiyi bozmuyor. Bozsa zaten bunun 12 ve 8 lik olanlarını satmazlar. Zaten bazı forumlarda da servisle görüşülmüş ve garantiyi bozmayacağı söylenmiştir.

Vidanın üstüne kağıt vb. koyup açmayı bende akıl ettim ama eski bilgisayarımda da aynı yöntemi kullanmıştım. Garantiye gönderdiğimde bunun içi açılmış dediler, garanti dışı kaldı. Sanırım açıldığını anlamak için farklı bir yöntem kullanmışlar. Bu yüzden korkuyorum. Bu arada siparişi verdim. Yarın bugün gelir. Sınavlar bitince detaylı bir inceleme yapmak istiyorum.

Kasanın içerisinde açıldığını belli eden bir düzenek yok. Teknik serviste bizim gibi insan. Eğer siz düzgün ve belli etmeden açarsanız anlaşılmayacaktır. Sattığımız makineler senede 1 defa mutlaka ısınma şikayetinden geri gelir bize. Bu şekilde açıp temizliğini yaparız. Bu işlem yapıldıktan bir süre sonra arıza veren ve garantiye gidip sorunsuz şekilde tamir edilen makinelerin sayısını hatırlamıyorum. Her şey sizde bitiyor. Kasayı açtığınızı belli etmeyeceksiniz. Kasanın açıldığını belli eden farklı bir düzenek ben hiç bir dizüstünde görmedim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı