Asus zenfone 5 batarya problemi

Ben zenfone 5 konusunda pekte şanslı değilim sanırım ürünü vatan bilgisayardan aldım ilk gün şarj cihazının içinden cızırtı geldi ve şarj adaptörünün bozuk olduğunu farkettim neyse ertesi gün sadece adaptörü garantiye gönderdim hayla gelmesini bekliyorum ama bu seferde başka bir sorun olduğunu farkettim batarya %100 dolmuyor %75 de kalıyor 48 saat şarj da kalsa dahi fullenmiyor şimdi adaptör gelsin telefonun iadesini isteyeceğim telefon çok güzel hiçbir oyunda kasma yapmıyor ama bana yaramadı.

@Ehli_KeYf Sizde olan telefonun 2 saat 40 dakika gibi bir sürede bataryasının dolması bana garip geldi. Dün aldım telefonu. Bataryasını gece saat 00.30'da bitirdim. Sonra şarj olsun diye prize taktım. Saat 1.15 civarında ışık yeşil oldu. Yani 45 dakika sürdü.

Arkadaşlar lg g2 için para biriktiriyorum ama şimdi sizin zenfone 6 hakkındaki yorumlarınızı görünce g2 için para biriktirmeyi bırakıp zenfone 6 almayı düşünüyorum. sizce de almalı mıyım?

Arkadaşlar lg g2 için para biriktiriyorum ama şimdi sizin zenfone 6 hakkındaki yorumlarınızı görünce g2 için para biriktirmeyi bırakıp zenfone 6 almayı düşünüyorum. sizce de almalı mıyım?

Tamam Zenfone 6 güzel ama bence imkânın varsa kesinlikle G2 almalısın. Benim imkânım olsa G2 alırdım he olmadı Zenfone 5 aldım pişmanmıyım hayır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı