Bir oyuna 200 TL verilir mi?

Verilmez 200 TL. Reçete veriyim hemen. İndirimde alırsın veya 1 sene sonra oynarsın oyun dolu zaten. Eskiden arabayla hız yaparak kutulu oyun almaya giderdim Kocaelinden İstanbula cahildim eskiden. Akıllandım şimdi.

200 TL bize çok fazla geliyor cidden. Fakat ülkede bu tür oyunlar maalesef lükse kaçıyor yani almayıp izleyebiliriz videosunu. Cevabım ise 200 TL verilir mi, verilir. Ama gerçekten üst düzey bir oyun ise. Ben korsan GTA V indirmiştim hatta oynadım da. Sonra yazın oyunu almak için 3 gün çalıştım. Hiç pişmanlık belirtisi olmadı içimde beleş olmasına rağmen. En azından vicdani bir rahatlık sunuyor korsan oynamaktansa.

200 TL civarına orjinal GTA 5 kutulu için annem ile arabayla İzmite gitmiştik almıştık. Ama yükleyip bırakmıştım öyle. Oynamadım bile yani çok az oynamıştım. Akıllandım artık. 100 TL fazla oyuna para verilmez. Online oynıycaksan acele o zaman zorlanır. Boşa giden paralar kutusu duruyor bazılarının hayla. Hastalık bağımlılık.

Yaw enaği msiniz agbi bi oyuna 200TL verionz dorrentle halledin.

O baraya gdin sevgilinizle Meksika lokantasinda "her zamankinden" yiyin. Mantık var abi.

Şaka maka 30-40 saat gömdüğünüz bir oyuna eğer çok zevk alıyorsanız kesinlikle verilir.
Bu arada kızgın atmışsınız ama ben korsancı falan değilim haberiniz olsun. Adımız çıkmasın :D

Ne yazayım
!!! %100 MIZAHTIR !!!
Mı yazayım.

Ben vermem. Bir arkadaş var yanımda o da vermiyormuş. Sistemi zor aldım zaten her beğendiğim oyun için 100 200 lira bayılamam maalesef. Herkes ister orijinal oynamayı niye durduk yere crackle uğraşsın insanlar. Etik değil korsan ama beni bağlamaz. İnsanlar banka soyuyor araba çalıyor kadına çocuğa tecavüz ediyor benim korsan oyun oynamama mı kaldı etiklik. Bunlar benim fikirlerim linç yemem umarım.
Araba çalmak da yanlış. Oyunu korsan oynaman da yanlış. Yanlışı yanlış ile kapatamazsınız.

Araba çalmak da yanlış. Oyunu korsan oynaman da yanlış. Yanlışı yanlış ile kapatamazsınız.

Yanlişi yanlişla kapatmiyorum yanlis bir şey zaten korsan oynamak bunu kendim soyluyorum. Kendi param olsa veririm oyuna ama 15 yaşindayim yani kendi ekonomik durumum yok. Her beğendiğim oyun için de babamdan para isteyemem. Korsandan başka yol yok maalesef.

Yanlişi yanlişla kapatmiyorum yanlis bir şey zaten korsan oynamak bunu kendim soyluyorum. Kendi param olsa veririm oyuna ama 15 yaşindayim yani kendi ekonomik durumum yok. Her beğendiğim oyun için de babamdan para isteyemem. Korsandan başka yol yok maalesef.
"İnsanlar banka soyuyor araba çalıyor kadına çocuğa tecavüz ediyor benim korsan oyun oynamama mı kaldı etiklik. " bu cümlenizden öyle bir anlam çıkarmıştım. Çünkü buradaki cümlenizde sanki, etik değilmiş gibi bir hava sezmiştim. Neyse...

Korsanı, maddiyatınız yoksa veya dediğiniz tip durumlarda tabii ki kullanabilirsiniz. Büyüdüğünüzde de satın alabilirsiniz, vicdani sorumluluğu gider en azından. Uzun vadeli böyle bir çözüm var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı