CS:GO Blast.TV Paris Major 2023 güncellemesi ve Pick-Em tahminleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
200 lira bilete vermeye değer mi kar ettirir mi? Yoksa indirim geldiği zaman kapsülleri almaya devam mı?

Complexity yerine NiP ve Monte'nin 3-0 şansı daha yüksek. Yapacaklarını ben de sanmıyorum ama dediğim gibi ikisi de Complexity'den iki gömlek üstün oynuyor.
Biliyorum ben sadece alttaki 7 tanenin çoğu geçeceği ve bana diğer turda da seçim hakkı kazandıracağı için öylesine koydum onu. Taktik aslında ama sanırsam Monte'yi koyacağım Complexity yerine.

@Metin Eren Türkmen hadi bakalım böyle yaptık.

paris 2023.png

Son düzenleme:
Biliyorum ben sadece alttaki 7 tanenin çoğu geçeceği ve bana diğer turda da seçim hakkı kazandıracağı için öylesine koydum onu. Taktik aslında ama sanırsam Monte'yi koyacağım Complexity yerine.

@Metin Eren Türkmen hadi bakalım böyle yaptık.

Eki Görüntüle 1767566
Alttaki takımların çoğunun ve 0-3'ün tutacağını düşünüyorum. Umarım 0-3 başımıza bela olmaz, Grayhound ve TheMongolz da 0-3'e gidebilir.

Hocam bir şey sormak istiyorum. Kapsül açtım ve herioc Gold çıktı. Fiyatı artar değil mi?
Maşallah hocam şu şans bir bende yok. Söyleyeceğim şey yatırım tavsiyesi olur tam bir şey söylemek istemiyorum satıp satmamak size kalmış. Sadece ufak bir bilgi vereceğim, Heroic son zamanlarda finansal olarak sıkıntılar çeken bir organizasyon, kapanma durumu veya organizasyonun satılma durumu olabilir. Satıp satmamak size kalmış.

Maşallah hocam şu şans bir bende yok. Söyleyeceğim şey yatırım tavsiyesi olur tam bir şey söylemek istemiyorum satıp satmamak size kalmış. Sadece ufak bir bilgi vereceğim, heroic son zamanlarda finansal olarak sıkıntılar çeken bir organizasyon, kapanma durumu veya organizasyonun satılma durumu olabilir. Satıp satmamak size kalmış.

Copenhagen kapanacağı için fiyat artışı olacağını duymuştum. Heroic onun gibi mi olur? 1 tane Gold 1 tane de holo var heroic.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı