CS:GO Blast.TV Paris Major 2023 güncellemesi ve Pick-Em tahminleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Metin Eren Türkmen merhaba hocam ben ilk defa izleyici bileti alacağım amacım kâr yapmak değil Elmas Fransa bayrağıyla birlikte Eiffell jeton üzerinde çok güzel durduğu için alacağım. Fakat elmas olmama durumu da var. Elmas olması için kusursuz mu bilmemiz gerekiyor acaba? Ben elmas olmasa bile sizin seçtiklerinizi seçeceğim sanırım yarı final ve final hep paylaşacak mısınız seçim yapacağınız zaman?
Evet, konuda bütün aşamaları paylaşıp fikir alışverişi yapıyoruz. Son iki majörde ben altın jetonda kaldım Antwerp'te final aşamasını bilemedim, Rio Majör'de ise zaten elmas alabilen kişi yüzdesi %1 falandır. Stockholm Majör'de bütün aşamaları fazla fazla doğruyla bildim, bu Majör için de kafamda bir kaç şampiyon adayı var.

Hocam bileti takas ya da satabiliyor muyuz? Ona göre alacağım.
Aldıktan 7 gün sonra takasa ve pazar satışına açılıyor diye biliyorum.

Hocam ben şimdi skinlerimi satıp aldım bu bileti ne yapmam gerekiyor.
Espor falan çok takip etmiyorum ranked giriyorum sadece.
Edit: 330TL'lik olan paketi satın aldım.
Konuda paylaşılanlara göre veya YouTube üzerinden yapılan seçimlere göre tercih yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Son CS:GO major güncellemesi an itibarıyla geldi, sadece bilet fiyatı 181,95 TL, bilet ve 3 adet token fiyatı ise 327,95 TL.

Stickerler sade ve hoş duruyor, turnuva jetonu ise önceki 3 turnuvada olduğu gibi aynı tip fakat arka plandaki Fransa bayrağı hoş durmuş.

Eki Görüntüle 1766861

Pick-em olarak şu anlık böyle düşünüyorum, 3-0'ı yine riske atmıyorum, mouz yerine Team Liquid de koyulabilir. 0-3'ü konuşmaya gerek bile olduğunu sanmıyorum fluxo maç kazanamayacaktır diye düşünüyorum. Belki alt tarafta 1-2 değişiklik yapabilirim pain veya monte yerine mouz olabilir, duruma göre değişiklik yaparsam buradan paylaşırım.

Eki Görüntüle 1766862

Hocam bu konuları bilmiyorum 180 TL'lik seçeneği alırsak o hatıra rozetini falan nasıl alıyoruz? Ya da ödül falan varsa.

Hocam bu konuları bilmiyorum 180 TL'lik seçeneği alırsak o hatıra rozetini falan nasıl alıyoruz? Ya da ödül falan varsa.
180 TL olan bileti aktif ettiğinizde direkt olarak bronz jeton veriliyor. Görev yaparak da hatıra paketi kazanma şansı elde ediyorsunuz.

Görevler zor mu peki ve hatıra paketi ne işe yarıyor? Cevaplarsan sevinirim.
  • Turnuva sona ermeden önce jetonu etkinleştir.
  • Başlamadan önce Meydan Okuyanlar aşaması için dokuz Seçim Mücadelesi tahmini yap.
  • Meydan Okuyanlar aşamasında beş doğru Seçim Mücadelesi tahmini yap.
  • Başlamadan önce Efsaneler aşaması için dokuz Seçim Mücadelesi tahmini yap.
  • Efsaneler aşamasında beş doğru Seçim Mücadelesi tahmininde bulun.
  • Başlamadan önce Şampiyonlar aşaması için yedi Seçim Mücadelesi tahmini yap.
  • Çeyrek finaller için iki doğru Seçim Mücadelesi tahmini yap.
  • Yarı finaller için doğru bir Seçim Mücadelesi tahmini yap.
  • Büyük final için doğru bir Seçim Mücadelesi tahmini yap.

Görevler bunlar. Hatıra paketi ise kasa gibi, ister açabilirsin istersen elinde tutup değerlenmesini bekleyebilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı