CS:GO Blast.TV Paris Major 2023 güncellemesi ve Pick-Em tahminleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
3-0'a NiP ya da Monte koyulabilir üstte boşa duracaklarına, en azından ihtimalleri düşük de olsa var. Herkes TL ve Ence koyuyor ama ben nedense pek ihtimal vermiyorum özellikle Ence'e bakalım.
Hocam Monte için ne düşünüyorsun? Yeni gördüğüm bir takım olduğundan düşünceni merak ettim. Maçları takip ettin mi bu sene? Ona göre hiç tartışmadan aynısını yapıp geçiyorum yine. 😁

Copenhagen kapanacağı için fiyat artışı olacağını duymuştum. Heroic onun gibi mi olur? 1 tane Gold 1 tane de holo var heroic.
Kapanma durumu olursa fiyatları tavan yapabilir.
Hocam Monte için ne düşünüyorsun? Yeni gördüğüm bir takım olduğundan düşünceni merak ettim. Maçları takip ettin mi bu sene? Ona göre hiç tartışmadan aynısını yapıp geçiyorum yine. 😁
1683307393225.png

Bu şekilde Majör'e kaldılar ki Vitality'e kaybettikleri maçta ilk harita çok yakındı, aynı şekilde Heroic maçı da aşırı yakındı. Değişik oynuyorlar şansları NA takımlarından daha yüksek.

Bu arada kimse bahsetmiyor ben de konuda hiç bahsetmedim ama Challengers Stage'de Apeks'ten sürpriz bekliyorum.

Son düzenleme:
@Metin Eren Türkmen merhaba hocam ben ilk defa izleyici bileti alacağım amacım kâr yapmak değil Elmas Fransa bayrağıyla birlikte Eiffell jeton üzerinde çok güzel durduğu için alacağım. Fakat elmas olmama durumu da var. Elmas olması için kusursuz mu bilmemiz gerekiyor acaba? Ben elmas olmasa bile sizin seçtiklerinizi seçeceğim sanırım yarı final ve final hep paylaşacak mısınız seçim yapacağınız zaman?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı