CS:GO Blast.TV Paris Major 2023 güncellemesi ve Pick-Em tahminleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Monte ve Mouz arasında çok kaldım ama en son böyle yaptım değiştirmem muhtemelen.

Dosya Ekleri

• tahmin.png
    tahmin.png
    779 KB · Görüntüleme: 51
1683394557023.png

Alıp almama konusunda çok kararsız kaldım ama aldım. CS:GO son majorü hatırına ilk defa pick'm yaptım. Umarım zortlamam. Sizce nasıl?

Eki Görüntüle 1769062
Alıp almama konusunda çok kararsız kaldım ama aldım. CS:GO son majorü hatırına ilk defa pick'm yaptım. Umarım zortlamam. Sizce nasıl?

Root da aynı bu şekil yaptı Ama bence og ile nip yerleri değiştirelebilir ben öyle yaptım.

Eki Görüntüle 1769040

Başta dediğim gibi MOUZ kafamı karıştırıyordu Monte yerine alta aldım, Monte koçu olmayacakmış sanırım.

Pain yerine Ence koyulabilir bence hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hatıra paket nedir tam olarak?
Normal kasa gibi paket. İsterseniz açabiliyorsunuz isterseniz değerlenmesini bekleyip ileride satabilirsiniz.

Pain yerine Ence koyulabilir bence hocam.
Ence'e nedense güvenemiyorum ya, aynı şekilde OG'de çok güven vermiyor bu son haliyle bırakacağım yine de.

Normal kasa gibi paket. İsterseniz açabiliyorsunuz isterseniz değerlenmesini bekleyip ileride satabilirsiniz.

Ence'e nedense güvenemiyorum ya, aynı şekilde Og'de çok güven vermiyor bu son haliyle bırakacağım yine de.

Toplamda 7 tane alabiliyoruz değil mi?
180'e değer mi acaba, tam ne olduğunu anlayamadım. Yani neden alalım ki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben gene değiştirdim. Şimdi daha çok güven veriyor gibi ama paiN 3-0'a koyulmalı mı emin değilim.

paris 2023 son.png

Son düzenleme:
Root’un yaptığını paylaşabilir misiniz? Bulamadım bir türlü. Teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı