CS2'de seçkin alarak kâra geçilebilir mi?

• Konuyu başlatan KwK
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 227

KwK

Picopat
Daha fazla  
Yakın bir zaman içinde 500 liraya CS2'de seçkin almayı düşünüyorum. Sizce şu an alırsam ne kadar süre sonra kâra geçmeye başlarım?

Bunun kesin bir cevabı yok. Şanslıysan pahalı eşya düşer, parasını tekte de çıkarabilir. Ancak en ucuz eşya dropları denk gelirse aylarca parasını da çıkaramayabilir.

Üstteki arkadaşın dediği gibi tamamen şans işi bu kumar oynuyorsun gibi düşün çünkü ilk haftasından gidip de 100 dolarlık değerli kasa düşüren de var 15 centlik düşüren de o yüzden eğer her hafta CS oynamayacaksan boşuna alıp da paranı çöpe atma, gerçekten oynamak istiyorsan al zamanla kar edersin.

Ortalama 2 ayda parasını çıkarıyorsun.
Lakin şuanda steam oyunları pahalı belki de 1 dolarlık oyun için 1 ay oynamak zorunda kalacaksın.

Düşen en kötü kasalar genelde yarım dolar ile 1 dolar arası oluyor. Eğer şanssız ilerlersen 2-3 ay veya daha uzun sürebilir şanslıysan çok hızlıca çıkarır parasını. Ama Prime'i sadece haftalık droplar için almak, CS2'yi sevmeyen biri için adamı bunaltır.

Düşen en kötü kasalar genelde yarım dolar ile 1 dolar arası oluyor. Eğer şanssız ilerlersen 2-3 ay veya daha uzun sürebilir şanslıysan çok hızlıca çıkarır parasını. Ama Prime'i sadece haftalık droplar için almak, CS2'yi sevmeyen biri için adamı bunaltır.
Evet ben müzik açıp 3 saat dm atıyordum bir süre sonra sıkıldım özellikle iyi bir oyun indirimde bile 20 dolarken oynamak zahmetli.

Eskidendi eskiden.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Seçkini bir tek kasa için almak saçma CS oynuyorsan her türlü almalısın bana göre her Steam hesabında bulunması lazım seçkinin bence hala ucuz 500 TL veriyorsun ama belki içinden silah kasası düşecek her türlü alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı