Discord ücretsiz 1 aylık deneme nasıl başlatılır?

Angels777

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Geçen hafta Discord'a girdiğimde ücretsiz 1 ayı kullanmaya başla diye bir yazı gördüm ama CC istediği için vazgeçtim. Şimdi Papara kartım geldi ancak ücretsiz 1 ayı kullanmaya başla yazısı gelmiyor. Yeniden gelmesi için ne yapmalıyım?
(Discord Nitrodan bahsediyorum)

Merhabalar. Geçen hafta Discord'a girdiğimde ücretsiz 1 ayı kullanmaya başla diye bir yazı gördüm ama CC istediği için vazgeçtim. Şimdi Papara kartım geldi ancak ücretsiz 1 ayı kullanmaya başla yazısı gelmiyor. Yeniden gelmesi için ne yapmalıyım?
Şans işi 3 yıldır discord kullanıyorum 1 kere bile gelmedi.
Gelmez. O sınırlı bir teklif. Ve tahmin ediyorum ki 1 gün falan süresi vardı. Yada en fazla 1 hafta.
1 ay diye biliyorum en azından arkadaşımda öyleydi.

Hesaptan çıkış yapıp uygulamayı silip tekrar indirmeyi denedin mi?
Öyle bir şey olmaz bu farklı bir durum.
Şans işi 3 yıldır discord kullanıyorum 1 kere bile gelmedi.

1 ay diye biliyorum en azından arkadaşımda öyleydi.
O nitronun süresi. Ben teklifin süresi dedim. Muhtemelen kart gelene kadar o teklif gitmiştir.

Başka hesap aç orda varsa söyle arkadaşlarına eklesinler seni :)

Gençler her hesap açtığınızda direk olarak Discord size nitro vermiyor saçmalamayın. Discord'da gerçekten uzun ve belirli bir süre aktif kalırsanız uzun sürelerce Discord anca öyle veriyor bunun asıl faktörlerinden biride bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı