E-TAB4 ROM! [Tüm engeller kaldırıldı]

ROM'u beğendiniz mi?

• Oy verenlerin toplamı
    28
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tablete resmi güncelleme geldiyse olur, gelmezse ROM -eğer varsa- ile yüklersin.
Yok benim tablete resmi güncelleme hiç gelmedi birkaç video izledim odin programıyla yapıyorlardı da bir şey anlamadım.

Kurulumu açsaydınız iyi olucaktı!!

adb klosörü demişsiniz nerede?

adb.exe çıkıyor dosyanın içinde açınca sadece Y/N yazabiliyoruz sonra birşey yükleyip kapatıyor!

Azıcık yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendin bu romu kurmadıysan neden bizi tehlikeye sokuyorsun ? Tehlikesiz olsa da, konuyu açmadan önce senin kurman gerekirdi.

adb.exe çıkıyor dosyanın içinde açınca sadece Y/N yazabiliyoruz sonra birşey yükleyip kapatıyor!

Azıcık yardım edin.

Kendin bu romu kurmadıysan neden bizi tehlikeye sokuyorsun ? Tehlikesiz olsa da, konuyu açmadan önce senin kurman gerekirdi.

Tabletim elimde değil, olsa deniyip ayrıntılı anlatırdım ama yok :/

2 sorum var. Dizin derken ana dizin mi? Ayrıntılı yazar mısın? 2.sorum ise şimdi ben bunu yüklersem sorunsuz çalışacağına emin misin?

Rom gerçekten 4.4 değil arkadaşlar sadece sayı değişti :)

Yakında yeni versiyon geliyoo.

Azıcık yardım edin.

adb klasörü c: diziinnde olacak.

Ben tablete rootmaster adlı bir program ile root attım. Sonra açıp kapadıgında cihazın kernel bütünlüğü bozuldu dye bir hata aldım ve tekrar kullanıcı adı istedi. MDM'yi titanyum backup la devre dışı brakp kapatıp açtım bu sfer ole bsey olmadı fakat bu sfer de google chrome ve dğer tarayacılardan hicbir şey indiremedim. Direk indirmeye basladıgım gibi durduruldu hatası aldım. Sonra mdmyi kaldırdım yine olmadı. Rabi her ihtimale karsı yedkledim tekrar yüklerin. Artık devrede olsa da olmasa da hicbirsey indiremiyorum. Resmen deli oldum fabrika ayarlarına döndürdurdum. Format attım ama olmadı ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun.

Acaba unroot yapsam rootla ilgili herşeyi kaldırıp tekrar fabrika ayarlarına dondursem duzelirmi? Lütfen yardımcı olun.

Fabrika ayarlarına dönüşte bir problem var şöyle root'u kaldırmana gerek yok sanırım sadece fabrika ayarlayına döndür.
Olmazsa yardımcı olurum.

Benim e tab4 kendini güncelledi ve artık dnseti etkinleştiriremiyorum. Etkinleştir dedimde saniyesinde tekrar mdm durdurdu diyo. Ayarların verilerileride temizlemiyor napmalıyım?

@Mirbey Resimler kırık link. Düzeltirsen sevinirim. Bu arada Berkant Korkmaz benim de arakdaşım bende ona gösterecektim az kalsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı