EA FC 24'de oyuncu kariyerinde kulüp ile sözleşme yenilenemiyor

Blitztickets

Centipat
Daha fazla  
Sezon sonu geldi Dortmund'da. Her şeyi yaptım ama sözleşme yenileyemiyorum, "Kulüp değiştir." diyor.

Dosya Ekleri

• Ea Sports Fc 24 Screenshot 2023.10.08 - 12.15.21.74.png
    Ea Sports Fc 24 Screenshot 2023.10.08 - 12.15.21.74.png
    687,4 KB · Görüntüleme: 1.356
Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı problem bende de var sorunu çözebildiniz mi? Çözüldüyse nasıl çözüldü? Sadece kulüp değiştir yazıyor bu 5. Sezon oyunda ilk defa böyle oldu geçenlerde de sözleşme yenile dediğimde oyundan atıyordu…

Üst köşeye gol tamamlanmamış ama uygun diyor. Maaşı da düzeltirsen sorun ortadan kalkar.
Bu aşamada onu düzenleyemez. Nasıl olacak? Ayrıca teklif edilen maaş görünüyor yani teklif var ortada. Bi kişi daha açmış konuyu, belliki sorun başka

Sezon sonu geldi Dortmund'da. Her şeyi yaptım ama sözleşme yenileyemiyorum, "kulüp değiştir." diyor.

Bence sorun maaş hedefleri göreviyle alakalı. Çünkü maaş hedeflerinin yanındaki simgelerden 2 tanesi yapılmış 3 tanesi yapılmamış gözüküyor. Bir de bu listedeki görevlerin bazılarının yanında isteğe bağlı yazıyor onunlada bir bağlantısı olduğunu düşünüyorum. Görevler tam olsa zaten kulüp teklifi yapmış geriye bir tek teklifi onaylamak kalıyor onaylayınca da sözleşmeyi uzatıyor bence.

Bence sorun maaş hedefleri göreviyle alakalı. Çünkü maaş hedeflerinin yanındaki simgelerden 2 tanesi yapılmış 3 tanesi yapılmamış gözüküyor. Bir de bu listedeki görevlerin bazılarının yanında isteğe bağlı yazıyor onunlada bir bağlantısı olduğunu düşünüyorum. Görevler tam olsa zaten kulüp teklifi yapmış geriye bir tek teklifi onaylamak kalıyor onaylayınca da sözleşmeyi uzatıyor bence.
Üstad üste bakarsan sözleşme hedefleri tamamlanmış ve teklif edilen maaş görünüyor yani ortada bi teklif var. Benim 5. Sezonum kariyerde, sözleşme hedefleri tamamlandıysa teklif geliyor, maaş hedeflerinin sözleşmeye bi etkisi yok sadece maaşa etkisi var. Aynı problemi bi kişi daha konu açmış şu an bende de aynı sorun var… Geçenlerde de sözleşme yenilerken oyundan atıp duruyordu bi ufak güncelleme geldi düzeldi. Yine benzer bi sorun olabilir…

Dosya Ekleri

• IMG_8753.jpeg
    IMG_8753.jpeg
    172,6 KB · Görüntüleme: 969
Üstad üste bakarsan sözleşme hedefleri tamamlanmış ve teklif edilen maaş görünüyor yani ortada bi teklif var. Benim 5. Sezonum kariyerde, sözleşme hedefleri tamamlandıysa teklif geliyor, maaş hedeflerinin sözleşmeye bi etkisi yok sadece maaşa etkisi var. Aynı problemi bi kişi daha konu açmış şu an bende de aynı sorun var… Geçenlerde de sözleşme yenilerken oyundan atıp duruyordu bi ufak güncelleme geldi düzeldi. Yine benzer bi sorun olabilir…
Çözümü bulabildiniz mi ?

Çözümü yabancı forumlardan birinde buldum. Bende işe yaradı. Proyu düzenle bölümünden isteğe bağlı hedefler dahil hepsini yapabildiğiniz bir mevki seçtiğinizde sözleşme yenileyebiliyorsunuz. Aşağıya iki görsel bırakacağım ilki asıl mevkim olan santrforda isteğe bağlı hedefler gerçekleşmemiş ikinci görselde sol forvet mevkisine alınmış haliyle tüm hedefler gerçekleştirilmiş.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (11).png
    Ekran Görüntüsü (11).png
    742 KB · Görüntüleme: 451
  • Ekran Görüntüsü (12).png
    Ekran Görüntüsü (12).png
    730,6 KB · Görüntüleme: 521
yabancı forumlarda da aynı sorun mevcut EA nın güncellemesini bekliyor herkes ansvers.ea.com üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Bir YouTuber oyun dosyalarında değişiklik yaparak sözleşmeyi yenile seçeneğini açabildiğini söyledi ama nasıl yapılıyor bilmiyorum. Her sezon sonu kulüp değiştirmekten bıktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı