Fenerbahçe neden bu kadar korkuyor?

polat2141

Centipat
Daha fazla  
Hafta sonu süper kupa var ama Fenerbahçe hala çıkmamakta ısrarlı. Rakibe bedava kupa vermek ne kadar mantıklı anlamadım. Sakat olan oyuncular olsa acaba yine aynı karar verilecek miydi çok merak ediyorum. Kıyasıya oynamak yerine U-19 oyuncularını oynatmak fikri çok saçma geliyor.

Başlarında Ali Koç gibi ilkokul seviyesinde bir başkanları olduğu sürece yapacakları her adım mubahtır. Çok da şaşırmamak gerek.

Hafta sonu süper kupa var ama Fenerbahçe hala çıkmamakta ısrarlı. Rakibe bedava kupa vermek ne kadar mantıklı anlamadım. Sakat olan oyuncular olsa acaba yine aynı karar verilecek miydi çok merak ediyorum. Kıyasıya oynamak yerine U-19 oyuncularını oynatmak fikri çok saçma geliyor.

Sizce korktuğu için mi oynamak istemiyor? Yoksa maça çıkmazsa TFF'nin göreceği zararı bildiği için gözdağı mı vermeye çalışıyor.

İyi ki çıkmamışız, bakın var hakemleri yabancı oldu tertemiz hakemler.
Ne alakası var? Hakem Türk olsaydı 19 Mayısta'da mı çıkmayacaktınız? Benden size bir müjde, saha içi hakemin de yabancı olabileceği konuşuluyor. İnşallah öyle olur da bahaneniz kalmaz.

Son düzenleme:
Ne alakası var? Hakem Türk olsaydı 19 Mayısta'da mı çıkmayacaktınız? Benden size bir müjde, hakemin de yabancı olabileceği konuşuluyor. İnşallah öyle olur da bahaneniz kalmaz.

Spor Federasyonu dahil her alanında yolsuzluk yapılan bir ülkede haksızlığa baş kaldıran adama her zaman saygı duyarım. Amacı sonucu ne olursa olsun. Fenerbahçe olmadan Türk sporu olmaz. Ülkede başka spor kulübü yok. Diğerler futbol kulübü.

Ülkede başka spor kulübü yok. Diğerler futbol kulübü.
Screenshot_1.png

Geri
Yukarı