Fitness için takviye önerileri

Nrok

Hectopat
Bir suredir spor yapiyorum artik takviye almaya karar verdim. Gainer ve protein tozu alacağım fiyatlara gore BCAA, preworkout ve kreatin de alabilirim. Onlar icin de tavsiye verseniz iyi olur. Bütçem en fazla 2000TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Scitec whey Professional Whey'e de bakabilirsiniz isterseniz, 760 lira olması lazım.

Galiba 10 aydir falan yapiyorum. Yaz geldigi icin eskisi kadar yemek yiyemiyorum. O yuzden gainer ve protein tozu kesinlikle lazim.

Galiba 10 aydir falan yapiyorum. Yaz geldigi icin eskisi kadar yemek yiyemiyorum. O yuzden gainer ve protein tozu kesinlikle lazim.
Protein tozu şu an çok pahalı. Ama param bol diyorsan alabilirsin. Ben yerinde olsam evimde pilavımı tavuğumu hazırlarım kabıma koyarım. Spor çıkışı da direkt yerim. Avantajı hem yediğin şeyi anlarsın, dezavantajı uğraştırıcı ve kana hızlı karışmıyor. Ama gene de protein ihtiyacını karşılıyorsun. Daha ucuza geliyor ayrıca.

Şu an da en dandik whey servis ücreti 30 TL herhalde.

Protein tozu şu an çok pahalı. Ama param bol diyorsan alabilirsin. Ben yerinde olsam evimde pilavımı tavuğumu hazırlarım kabıma koyarım. Spor çıkışı da direkt yerim. Avantajı hem yediğin şeyi anlarsın, dezavantajı uğraştırıcı ve kana hızlı karışmıyor. Ama gene de protein ihtiyacını karşılıyorsun. Daha ucuza geliyor ayrıca.

Şu an da en dandik whey servis ücreti 30 TL herhalde.

O zaman sadece gainer alip evde protein agirlikli yiyebilirim. Karbonhidrat acigini da gainerla hallederim.

O zaman sadece gainer alip evde protein agirlikli yiyebilirim. Karbonhidrat acigini da gainerla hallederim.
Gainerler hakkında gram bilgim yok. Hiç araştırma gereği duymadım.
Maşallah. Whey alsan daha iyi olur san ki. :D
1690556660965.png

Geri
Yukarı