Uygun fiyatlı fitness için takviye gıda önerisi

Barney28

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3 ay önce spora başladım, başladığımda 53 kiloydum ve şu anda 58 kiloyum bazen 59 çıkıyorum. Başladığımda protein tozu BCAA ve creatin kullanmıştım ama şimdi hepsi bitti, ben de bütçem kısıtlı olduğu için hangisini almam gerek ve kararsız kaldım.

Benim için hangisini almam daha faydalı olur? Amacım hacim kazanmak, kilo almak. Aklımdan karbonhidrat tozu almak geçiyor, ne yapmalıyım sizce? Bütçem maksimum 1000 TL eğer 2 ürün alabilirsem güzel olur.

Bir de bu nasıldır, tavsiye eder misiniz?

Son düzenleme:
Gayet iyi. Hayvan gibi yedikten sonra ara öğünlerde kullanıp kilo alınmama ihtimali yok.

Bu bana ne kadar süre gider peki 1 buçuk ay yeter mi? Haftada 4 gün antrenman yapıyorum.

Kalan para ile de protein tozu almayı düşünüyorum o zaman çünkü günlük protein ihtiyacımı pek karşılayamıyorum. Önerebileceğin 500 TL civari bir protein tozu var mı?

Bu bana ne kadar süre gider peki 1 buçuk ay yeter mi? Haftada 4 gün antrenman yapıyorum.
Ne kadar kullandığına bağlı. Bir ölçeği 40 gram. 1 serviste 5 ölçek yanii 200 gram olarak sayılıyor.

Kalan para ile de protein tozu almayı düşünüyorum o zaman çünkü günlük protein ihtiyacımı pek karşılayamıyorum. Önerebileceğin 500 TL civari bir protein tozu var mı?

Ne kadar kullandığına bağlı. Bir ölçeği 40 gram. 1 serviste 5 ölçek yani 200 gram olarak sayılıyor.

495 gram az değil mi hemen biter gibi duruyor. En az 1 aylık gidecek bir ürün arıyorum da herhalde uygun fiyatlı yok.
https://www.hepsiburada.com/high-wh...tozu-24-gram-protein-kas-guc-pm-HBC00004RDB1F bunu buldum ama bir önceki açtığım konuda önerilmedi.

Ne oldugunu bilmediginiz seyleri almayin, Hepsiburada/Trendyoldan protein tozu yazıp, cok gramaj ucuz fiyata aldığın şey sagligini tehlikeye atar. İcinde ne oldugu bile belli degil.

Kesinlikle haklısın ama gramaj ve fiyat olarak çok cazip geliyor açıkçası:D

Beni 1 ay götürecek bir protein tozu önerebilir misin?

Anladım o zaman sadece karbonhidrat tozu alacağım. Bu arada atığım karbonhidrat tozunda 200 gramında 37 gram protein olduğu yazıyor bu aynı zamanda protein ihtiyacımı da karşılar mı?
86-116 gram arası protein ihtiyacınız var. Eğer ürünün içinde ki whey protein ise karşılayabilir. Tabii kaç ölçek kullandığınıza bağlı.

Geri
Yukarı