Uygun fiyatlı fitness için takviye gıda önerisi

86-116 gram arası protein ihtiyacınız var. Eğer ürünün içinde ki whey protein ise karşılayabilir. Tabii kaç ölçek kullandığınıza bağlı.

Anladım teşekkürler kararımı verdim o zaman karbonhidrat tozu alıyorum :)

Neyini begenmediniz hocam onu merak ettim bir? High whey guzel mi yoksa?

Hayır ürüne laf etmedim önerdiyseniz eminim güzeldir zaten tek sorun sürekli buna para harcayamam almışken gramajı yüksek bir şey alıp 1 buçuk ay filan kullanmayı düşünüyorum.

Arkadaşlar 3 ay önce spora başladım, başladığımda 53 kiloydum ve şu anda 58 kiloyum bazen 59 çıkıyorum. Başladığımda protein tozu BCAA ve creatin kullanmıştım ama şimdi hepsi bitti, ben de bütçem kısıtlı olduğu için hangisini almam gerek ve kararsız kaldım.

Benim için hangisini almam daha faydalı olur? Amacım hacim kazanmak, kilo almak. Aklımdan karbonhidrat tozu almak geçiyor, ne yapmalıyım sizce? Bütçem maksimum 1000 TL eğer 2 ürün alabilirsem güzel olur.

Bir de bu nasıldır, tavsiye eder misiniz?
Çok pahalı Onun yerine Prinç unu ve Rice cream takviyesi ile hem daha doğal hem de daha kaliteli Karbonhidrat takviyesi alabilirsin. Bu ürün gereksiz pahalı.

Çok pahalı onun yerine prinçunu ve rice cream takviyesi ile hem daha doğal hem de daha kaliteli karbonhidrat takviyesi alabilirsin. Bu ürün gereksiz pahalı.

Aslında bu da mantıklı.

Dediğin evet mantıklı zaten 1 aydır pirinçunu yapıyorum rice cream bakacağım bilmiyordum bunu. Bir de sormak istediğim bir şey var spordaki hocamın da fikrini aldım kendisi bunu kullanıyormuş bana da tavsiye etti https://www.hepsiburada.com/xtreme-x-large-gainer-5000-gr-cilek-beyaz-cikolata-p-HBV00000KPFCH bu nasıldır sizce?

Dediğin evet mantıklı zaten 1 aydır pirinçunu yapıyorum rice cream bakacağım bilmiyordum bunu. Bir de sormak istediğim bir şey var spordaki hocamın da fikrini aldım kendisi bunu kullanıyormuş bana da tavsiye etti https://www.hepsiburada.com/xtreme-x-large-gainer-5000-gr-cilek-beyaz-cikolata-p-HBV00000KPFCH bu nasıldır sizce?
Bu markayı ilk defa duydum. Açıkçası Suplement işi şakaya gelmez derim. Belli başlı markalar dışında alınmasını tavsiye etmem. Ayrıca çok çok aşırı yağ oranı düşük kişiler dışında gainer abartı olur.

Bu markayı ilk defa duydum. Açıkçası suplement işi şakaya gelmez derim. Belli başlı markalar dışında alınmasını tavsiye etmem. Ayrıca çok çok aşırı yağ oranı düşük kişiler dışında gainer abartı olur.

Açıkçası benim için iyi olacağını düşünüyorum zayıfım çünkü bayağı boyum 169 kilo 58 zayıf gözüküyorum.

Geri
Yukarı