Format sonrası sistem yavaşladı

Carven

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. 3 gün öncesine kadar hiçbir şey yoktu. Bir anda bilgisayarda İnternet yavaşladı aynı anda bilgisayarda yavaşladı, dedim format atayım. Fark ettim ki format sirasinda da yavaşlık devam ediyor. Format sırasında bütün diskleri biçimlendirme atıyorum. Neyse format bitti ama bilgisayar yine yavaş hatta daha da yavaşladı. Şimdi format dahi atamıyorum. Masaüstü açılmıyor. Baştaki Windows açılış ekranında logonun altında yükleniyor logosu donuyor orada kalıyor. Bilgisayar onarımı kullandım masaüstünü açtı ama yine dondu. Sorunun çözümü nedir?
Bu arada format atmadan önce baktim diğer cihazlarda İnternet hızı gayet iyiydi.

Merhaba. 3 gün öncesine kadar hiçbir şey yoktu. Bir anda bilgisayarda internet yavaşladı aynı anda bilgisayarda yavaşladı, dedim format atayım. Fark ettim ki format sirasinda da yavaşlık devam ediyor. Format sırasında bütün diskleri biçimlendirme atıyorum. Neyse format bitti ama bilgisayar yine yavaş hatta daha da yavaşladı. Şimdi format dahi atamıyorum. Masaüstü açılmıyor. Baştaki Windows açılış ekranında logonun altında yükleniyor logosu donuyor orada kalıyor. Bilgisayar onarımı kullandım masaüstünü açtı ama yine dondu. Sorunun çözümü nedir?
Bu arada format atmadan önce baktim diğer cihazlarda internet hızı gayet iyiydi.

Bir ara ben de yaşamıştım sanırsam driverleri kurunca düzelmişti.

Merhaba. 3 gün öncesine kadar hiçbir şey yoktu. Bir anda bilgisayarda internet yavaşladı aynı anda bilgisayarda yavaşladı, dedim format atayım. Fark ettim ki format sirasinda da yavaşlık devam ediyor. Format sırasında bütün diskleri biçimlendirme atıyorum. Neyse format bitti ama bilgisayar yine yavaş hatta daha da yavaşladı. Şimdi format dahi atamıyorum. Masaüstü açılmıyor. Baştaki Windows açılış ekranında logonun altında yükleniyor logosu donuyor orada kalıyor. Bilgisayar onarımı kullandım masaüstünü açtı ama yine dondu. Sorunun çözümü nedir?
Bu arada format atmadan önce baktim diğer cihazlarda internet hızı gayet iyiydi.

Bende de oldu aynı olay baktık ki format sonrası HDD sağlını yitirmiş o kadar yavaştı ki 10 Dk'da Edge'yi açıyordu.

Büyük ihtimalle disk kaynaklı bir sorun gibi duruyor. İmkan varsa farklı bir disk ile deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı