General Mobile eTab-5 tabletin Android sürümü yükseltilebilir mi?

Metro 1234

Zeptopat
Benim çok eski bir tabletim var şu General Mobile etab-5 model belediyenin verdiği bir tablet. Ama içinde Android 5.1 Lollipop var. Ben bilgisayar olmadan bunu en azından Android 8 yapmanın bir yolu var mı ?

Not: Custom ROM da oluyorsa olur fark etmez Android 8 olsun yeter.
Not 2:Cihaz zaten rom atılmış ama android 5 rom var içerisinde
Screenshot_2024-04-14-14-42-58.png

Son düzenleme:
Hocam sürümü çok düşü bir siteden baktım e-tab 5'e Android 5 için bile minimum TWRP 3 istiyor bende 2.64 mü ne yani baya düşük sürüm var ama olsun Android 5 de kötü değil sonuçta.
Hayır, berbat bir sürüm. Öldü gitti Android 9'un altı. O cihazda öldü. Berbat ötesi bir donanımı var E Tab 5'in.

Hocam sürümü çok düşü bir siteden baktım e-tab 5'e Android 5 için bile minimum TWRP 3 istiyor bende 2.64 mü ne yani baya düşük sürüm var ama olsun Android 5 de kötü değil sonuçta.
Size kalmış tabii daha stabil sadece yukarı söylediğim gibi bazı uygulamalar destek vermiyorlar ve sürüm yetmiyor uygulamalara.

Hayır, berbat bir sürüm. Öldü gitti Android 9'un altı. O cihazda öldü. Berbat ötesi bir donanımı var E Tab 5'in.
Destek ve donanım yetersizliğine katılıyorum yalnız katılmadığım kısım ise ölüp gitmiş olması.Bence hala ufakta olsa iş görüyor bazı yerlerde

Size kalmış tabii daha stabil sadece yukarı söylediğim gibi bazı uygulamalar destek vermiyorlar ve sürüm yetmiyor uygulamalara.

Destek ve donanım yetersizliğine katılıyorum yalnız katılmadığım kısım ise ölüp gitmiş olması.Bence hala ufakta olsa iş görüyor bazı yerlerde
Aslında Android 5 çok kötü değil Google Chrome, Reddit, YouTube, Netflix (korsan),Technpat Sosyal işlerini görüyor ve 1080p bana yetiyor ben zaten eskiden nefret eden hiç kullanamayan biri falanda değilim aksine tüm cihazlarım eski.(bu tablet kadar değil tabiki ama eski)

Aslında Android 5 çok kötü değil Google Chrome, Reddit, YouTube, Netflix (korsan),Technpat Sosyal işlerini görüyor ve 1080p bana yetiyor ben zaten eskiden nefret eden hiç kullanamayan biri falanda değilim aksine tüm cihazlarım eski.(bu tablet kadar değil tabiki ama eski)
Hiçbirinin desteği yok Lolipop için. Google Play'de kesti. 40.x. ve üzeri uyumsuz. İnanmıyorsanız APKMirror'dan vs. kontrol edin.

TWRP sürümünü TWRP içinden yükseltebilirsin. Yapman gereken internetten TWRP'nin .img dosyasını indirip TWRP'den o dosyayı flashlamak. Flashlarken sana hsngi bölüme flashlamanı soracaktır recovery yazanı seç. Uzun süredir TWRP girmediğim için hatırlayamadım seçenekte tam yazanı.

Geri
Yukarı