General Mobile Tabletin MEB Engelini Kaldırma

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
Merhabalar Milli Eğitim Bakanlığı'nın dağıttığı tableti normal tablet işlevi haline getirmek istiyorum, nasıl yapabilirim? Normal tablet işlevi derken, MEB engeli kaldırma, Play Store oyun indirme gibi kullanma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladığım kadarıyla sen kullanmamışsın ama ablandan az çok öğrenmişsindir. Bu tabletler okul ile ilgili ne tür durumlarda kullanılıyor? Yani eğitime ne tür katkılarıda bulunuluyor bu cihazlarla?

Anladığım kadarıyla sen kullanmamışsın ama ablandan az çok öğrenmişsindir. Bu tabletler okul ile ilgili ne tür durumlarda kullanılıyor? Yani eğitime ne tür katkılarıda bulunuluyor bu cihazlarla?
Hocam okulda verdiler sonuç hiç aktif etme falan oldu sadece bir kere EBA'dan ders kitabı PDF indirip ders çalıştı. Bende tabletten müzik dinliyordum.

Hocam okulda verdiler sonuç hiç aktif etme falan oldu sadece bir kere eba dan ders kitabı pdf indirip ders çalıştı.Bende tabletten müzik dinliyordum.
Kusura bakma soru bombardımanına tuttum. Teşekkür ederim cevap verdiğin için. Bu tabletler gerçek anlamda değerlendirilebilse çok güzel bir fırsat ama malum bizim ülkemizde her şey göstermelik.

Kusura bakma soru bombardımanına tuttum. Teşekkür ederim cevap verdiğin için. Bu tabletler gerçek anlamda değerlendirilebilse çok güzel bir fırsat ama malum bizim ülkemizde her şey göstermelik.
Önemli değil hocam kullanılmayacak neden veriyorsun değil mi? Boşu boşuna duruyor tableti normal hale çevirip kullanalım bari benim işime gelir tablet. PUBG kaldırır mı hocam bir tahmininiz var mı?

Geri
Yukarı