General Mobile Tabletin MEB Engelini Kaldırma

Arkadaşlar bana MEB tablet verdi markası Aidata bu tabletin interneti YouTube Facebook Instagram gibi sosyal medyalar girmiyor nasıl kaldırabilirim erişim engelini ne olur yardımcı olun 😔😔

Arkadaşlar ne olur yardım cı olun
Biz de de aynı tablet var gerek internetten gerekse YouTube'den olsun bir şekil yardım alarak rootladık şu an gayet güzel bir şekilde Free fire oynanıyor.
Nasıl engeli kaldırdınız benim tabletim de pubg free free gibi internetli oyunlara girmiyor ne olur yardımcı olurmusunuz
Cihaza root arman gerekiyor Google'da bu konu ile ilgili bir sürü video var.
Root ne bende bilmiyorum ne olur yardım edermisiniz
Arkadaşlar bu tabletleri geri toplamıyorlar mı okul bitince? Temelli size ait mi oluyor?
Hayır toplanmıyor
Önemli değil hocam kullanılmayacak neden veriyorsun değil mi? Boşu boşuna duruyor tableti normal hale çevirip kullanalım bari benim işime gelir tablet. PUBG kaldırır mı hocam bir tahmininiz var mı?
Kaldırır

Konuyu yazan arkadaşın yazdığı gibi General Mobile E-Tab 4 ,yandan şarjlı olan bendeki.

Ben sadece yazılım güncelleme yaptım başka ne ler yapabilirim
Cihaz nasıl bir şey bilmiyorum fakat ayarlardan fabrika ayarlarına dön diye bir seçenek vardır mutlaka.

Galaxy Core2 adlı telefonumda;
Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla (Kişisel sekmesinin altında) > En altta "Fabrika ayarlarına sıfırla" yazıyor.

Bastıktan sonra bu işlemi onaylıyor musun şunlar şunlar silinecek falan diyor orayı güzel oku.
En altta da "Telefonu sıfırla" var.

Onlar sadece cihazından siliniyor örneğin Google'daki hesabın silinmez şifresini biliyorsan sıfırladıktan sonra tekrar hesabına giriş yapabilirsin.

Eğer fabrika ayarlarına sıfırladıktan sonra da hala girmiyorsa yazılımı düzenlemişlerdir.

İnternetten cihazın Firmware'ini bulup cihazına yüklemelisin.

Firmalarda farklılık var mıdır bilmiyorum, Samsung'da Odin adlı programla Firmware'i cihazına yüklüyorsun. Biraz araştır bulursun illa.

Yeni konular

Geri
Yukarı