Meb General Mobile E-Tab 4 kısıtlandırmaları kaldırma

Arkadaşlar ben tableti rootladıktan ve cihaz yönetimi ve birkaç birşey daha sildim tableti kapattım açarken Gm yazısı dönüyo ve ekran siyah oluyo nasıl düzeltecek lütfen yardım edin

Rahat rahat uygulama yükleyebileceğim fakat kararımı değiştirdim silmek yerine devre dışı bırakacağım. Devlet istediğinde tekrar devreye sokarım. Bir arkadaş silince tablet açılmadı o yüzden vazgeçtim silmekten.
Ömer Kardeşim Root Atmak İstersen Normal Format At %15şin Üstünde Şarjın Kalsın Tableti Formattan Sonra Açarken 1 2 Saniyeliğine Pil Hatası vericek O Sırada pil kullanımı dediğininde ayarlar aılıcak orda geliştirici seçenekleri ayarlıycaksın ordanda moboginediye bir program var ordan cihaz yöneticisini siliceksin ondan sonra kapatıp açıcaksın işlem bu kadar ondan sonra rahatsın

Android sürümü 4.2.2
Benim t
Rahat rahat uygulama yükleyebileceğim fakat kararımı değiştirdim silmek yerine devre dışı bırakacağım. Devlet istediğinde tekrar devreye sokarım. Bir arkadaş silince tablet açılmadı o yüzden vazgeçtim silmekten.

Cihazı root etmeyi denediniz mi? Android sürümü nedir ?
Benim tabletim aidata android sürümü 10 ben nasıl engelli sitelere giriş yapabilirim ne olur anlatın
Arkadaşlar ne olur bana yardım edin . 😔😔

Yeni konular

Geri
Yukarı