Meb General Mobile E-Tab 4 kısıtlandırmaları kaldırma

Recep abi bu hazırladığın rehber kısıtlamalari kaldiri insallah :)

Abi bide bu bi kac oyunda connection hatasi veriyo anladigim kafariyla baglanti hatasi ama baglantimda herhangi bi sorun yok buna cozum gelirse cok sevinirim abicim.

Meb okullarında sorun yaşayan bilişim teknolojileri öğretmenleri için hazırladığım öğretmenlere ve öğrencilere vermiş olduğu General Mobile 10.1 E-Tabletlerin "Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin ver" seçeneğini aktive etme/ekrana getirme, bulma işlemini anlatacağım.(Engelleri Kaldırma)

Veya bir başka ifade ile Ayarlar menüsünde yer almayan "Güvenlik" sekmesini yükleme işlemini aşağıdaki linke tıklayarak yapabilirsiniz.

Bilgi Paylaşım Sitesi

Sitesi bilgidagi.com

Arkadaşlar tabletler root lanmıyor gerekli programları yükleyince kaldırıyo tablet.eğer yaparsan rootu tablet açılmıyor.Yapabilirsin ama uzun iş.cihaz yöneticisinin apk sını almalısın:D

Meb okullarında sorun yaşayan bilişim teknolojileri öğretmenleri için hazırladığım öğretmenlere ve öğrencilere vermiş olduğu General Mobile 10.1 E-Tabletlerin "Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin ver" seçeneğini aktive etme/ekrana getirme, bulma işlemini anlatacağım.(Engelleri Kaldırma)

Veya bir başka ifade ile Ayarlar menüsünde yer almayan "Güvenlik" sekmesini yükleme işlemini aşağıdaki linke tıklayarak yapabilirsiniz.

Bilgi Paylaşım Sitesi

Sitesi bilgidagi.com
Kardeş bu yaptığını yapınca cihaz yönetimi geliyor yani olmuyor :D

Arkadaşlar tabletler root lanmıyor gerekli programları yükleyince kaldırıyo tablet.eğer yaparsan rootu tablet açılmıyor.Yapabilirsin ama uzun iş.cihaz yöneticisinin apk sını almalısın:D

Ben zaten tamamen silme root atma olayını anlatmadım. Sadece Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin ver" seçeneğini aktive etme ve öğrenci tableti içinde Güvenlik Sekmesini ayarlar menüsüne getirme işlemini yukarıda belirttiğim linkte anlattım.

Ben zaten tamamen silme root atma olayını anlatmadım. Sadece Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin ver" seçeneğini aktive etme ve öğrenci tableti içinde Güvenlik Sekmesini ayarlar menüsüne getirme işlemini yukarıda belirttiğim linkte anlattım.

Beyler siz zor kisimdan ve en az fayda veren yontemi yapmışsiniz kisaca ayarlara girin ordan depolamaya ordanda uygulamalara girin sonra ayarlari bulun girin verileri temizle diyin artik ayarlarda güvenlik sekmesini göreceksiniz hade kolay gelsin.

Tüm konuları birleştirip toparlayarak en basit dilden anlatmaya çalıştım, bu son sınav haftası da geçsin ROOT ve MDM (cihaz yöneticisi) kaldırmayı da anlatacağım. Kendi tabletimde hepsini denedim, sağlam.
E-Tab 4 Özgürlük Rehberi [Ayarları düzeltme, İnternet, Dosyalar, APK, USB, ROOT ve MDM Kaldırma] | Technopat Sosyal
4.2.2 sürümüne yükseldi.ve tüm soylenenler geçersiz kalıyor.

Evet, kısıtlamalar için VPN kullanın. Facebook'a öyle bağlanabildim.

[Çözüm] General Mobile E-Tab 4 Facebook Bağlantısı | Technopat Sosyal
4.2.2 sürümüne yükseldi. eski uygulamalar dnset vpnler ayarlardan önbellek temizleme aktif değil,başka kullanıcı hesabı dahi açılamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı