Gold'dan iPhone 5C Almak

Gold paralel ithalat yapıyor diye biliyorum.Fark o yüzdendir.Yani üründe bir sıkıntı olursa garanti konusunda sıkıntı yaşayabilirsin. Sen yinede araştır. Tavsiyem ya Vatan yada Teknosa'dan alman.

Ben Blacberry z10 kullanıyorum fiyatı 800TL civarında teknosa da 1.500TL civarında. Gold kötü bir mağaza değil bu yüzden almakta sakınca yok.
Sadece Gold'da fiyat düşük diğer teknoloji mağazalarında yüksek. Burdaki sıkıntı kimde o zaman.Gold iyi fiyata satıyor,diğerleri kazıklıyor mu?

Ben bir önceki telefonumu Gold'dan almıştım. (HTC Desire Z) Sanırım dediğiniz gibi paralel ithalattı. Kendi servisleri yada HTC'nin orjinal servisleri yerine Teleservis diye bir yer bakıyordu garantisine. Ancak 1-2 sefer garantiye göndermeme rağmen hiçbir sorun yaşamadım. Bence Gold'dan alışveriş yapabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu aslında benimde aklıma takılan bir sorun ama merak ettiğim güncellemeler de bir sıkıntı olur mu ? Mesela Türkçe yazılımlar eksik veya hatalı olduğu zaman bu ithalatci garantili telefonlarda ne oluyor ? Güncelleme geliyor mu , yoksa geçmi geliyor ?

Bu aslında benimde aklıma takılan bir sorun ama merak ettiğim güncellemeler de bir sıkıntı olur mu ? Mesela Türkçe yazılımlar eksik veya hatalı olduğu zaman bu ithalatci garantili telefonlarda ne oluyor ? Güncelleme geliyor mu , yoksa geçmi geliyor ?
Tüm iphonelara (kendi modeli içinde)aynı anda güncelleme gelir. Ayrıca yukarıda belirttiğim yerden alsın alacak olanlar. Hem daha ucuz hem de Apple garantili daha ne olsun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı