Vodafone'dan iPhone 5C Almak

Heulse

Kilopat
Daha fazla  
Meselemiz, iPhone 5C ve alacağım tarife...
iPhone 5C'yi Red Small ile alacağım. 1000 dakika, 1000 SMS ve 3GB internet :)
Biraz kararsız kaldım, aylık 125 TL ödeyeceğim.
Ya da telefonu direkt dışarıdan mı almalıyım?
8GB versiyonu benim için yeterlidir.
Sizce nasıl olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben epeyce bakmıştım geçenlerde. Hem vodafone hem turkcell e bakınca gördüm ki toplamda ödediğimiz fiyat telefonun en az % 25 - 30
fazlasına denk geliyor. Karar senin...

@kam turalı Onun nedeni aslında acık. Siz telefonun taksitini öderken bir yandanda tarifenizin faturasını ödüyorsunuz. Aslında
öyle olmamakta.
@MertKemal iPhone 5 için ne dersiniz 5C ile arasında sadece tasarım farkı olan ?
Benim için fark etmez aslında bütce 1700TL bunun üzerine daha fazla cıkamıyorum.
Ayrıca şöyle birşey varki önericeğiniz telefonun vodafone üzerinden olup
Red Small tarifesine uyumlu olması gerekiyor :)

@kam turalı Onun nedeni aslında acık. Siz telefonun taksitini öderken bir yandanda tarifenizin faturasını ödüyorsunuz. Aslında
öyle olmamakta.
@MertKemal iPhone 5 için ne dersiniz 5C ile arasında sadece tasarım farkı olan ?
Benim için fark etmez aslında bütce 1700TL bunun üzerine daha fazla cıkamıyorum.
Ayrıca şöyle birşey varki önericeğiniz telefonun vodafone üzerinden olup
Red Small tarifesine uyumlu olması gerekiyor :)
5s alamıyor musunuz? Veya da başka bir cihaz?

@MertKemal
Acıkcası 5S'e cıkamıyorum. Android kullanamıyorum,güvenmiyorum,sevmiyorum.
Sınır bu ikisi arasında. İmkanlarımın cok az olması kötü. Telefonu ben almıyorum
bu yüzden bu iki telefon arasında.

@MertKemal
Acıkcası 5S'e cıkamıyorum. Android kullanamıyorum,güvenmiyorum,sevmiyorum.
Sınır bu ikisi arasında. İmkanlarımın cok az olması kötü. Telefonu ben almıyorum
bu yüzden bu iki telefon arasında.
Anladım. 5 ile 5C'yi kıyaslarsak kasa bakımından 5 daha iyi. Alırsanız 5 alın. Ancak 5 sizi uzun zaman götürür mü bilemem. Keşke en azından 5s alabilseydiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı