GTX 1070 League of Legends FPS Sorunu

oguzdj5555

Hectopat
Daha fazla  
League of Legends oynarken FPS 150 130 dayken bir anda 40 45 oluyor bu anlık geçişler kasmalara neden oluyor ve GTX 1070 kullanmama rağmen 2K da olsa 150 FPS az değil mi ?
AAA oyunlarda hiç bir sıkıntı olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ama yapmanız için LoL Patcher'ı kapatmanız lazım çünkü program stabil çalışabilmesi için Güvenli modda çalışması lazım bilgisayarın. Merak etmeyin program'da öyle bir buton mevcut güvenli modda yeniden başlat diye.
Anladım, patch'ler bitince yaparım o zaman.

Şimdi de MSI Afterburner çalışmıyor, bugün gelen Windows 10 güncellemesi Riva Turner'i desteklemiyor.

Windows Insider midir nedir onun yüzünden herhalde, ben de güncellemeyi geri aldım MSI After burner için.

Windows 10 1703 sürüm var bende de. LOL'de 150 FPS veriyor anca. Sistem i7 6700k, GTX 1070... PUBG'de ultra 75-120 arası. H1Z1'de 150-200.

Anladım patchler bitince yaparım o zaman.

Şimdide MSI Afterburn çalışmıyor bugün gelen windows 10 güncellemesi rivaturneri desteklemiyor.

Windows insidermidir nedir onun yüzünden herhalde bende güncellemeyi geri aldım msı after burn için
Hocam dediğim gibi DDU ile sil-kur yaptınız mı? Sorun yazılımsal büyük ihtimalle.

Windows 10'un bir özelliği vardı Xbox DVR gibi bir şey olsa gerek, CS GI oynarken de aynı problem yaşanıyordu ani FPS düşmeleri, takılmalar gibi kapatınca düzeliyor. Bende öyle olmuştu en azından kapatmayı deneyin isterseniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı