GTX 1070 League of Legends FPS Sorunu

oguzdj5555

Hectopat
Daha fazla  
League of Legends oynarken FPS 150 130 dayken bir anda 40 45 oluyor bu anlık geçişler kasmalara neden oluyor ve GTX 1070 kullanmama rağmen 2K da olsa 150 FPS az değil mi ?
AAA oyunlarda hiç bir sıkıntı olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
@oguzdj5555 Yeni diye bir şey yok, fabrika hatası olabilir. Test etmenizde fayda var. Ayrıca oyun içinde Afterburner ile sonuçları atarsanız daha iyi bir şekilde anlayabiliriz.

asdci.jpg

Diğer mesajları okumadım ama ısınma sorunu olmadığına emin misin? İşlemci soğutucunun vidalarının tam olarak girdiğine emin ol.

Diğer mesajları okumadım ama ısınma sorunu olmadığına emin misin? İşlemci soğutucunun vidalarının tam olarak girdiğine emin ol.
İşlemci kullanımı %12 ısınma sorunu olduğunu düşünmüyorum.

Peki düşüş yaşadığınız anın fotoğrafını çeker misiniz?

Benim işlemci şimdi boşta 87 derece mi bu imkansız, kasaya dokunduğum zaman buz gibi 3 tane 12 cm fan var içinde.

Burada da böyle.

cpu.jpg
cpu 1.jpg

benim işlemci şimdi boşta 87 derecemi bu imkansız kasaya dokunduğum zaman buz gibi 3 tane 12 cm fan var içinde.

burda da böyle
Hocam artık dediklerimizi yapsanız "Geforce experience ile video kaydı alın anlık düşmeleri durdurup SS alırsınız" bu sayede sorunu çözebiliriz. Başka oyunlarda olmuyordu değil mi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı