GTX 750 Ti ne kadar götürür?

Ceyhun26

Hectopat
Daha fazla  
Evet sistemi yeni topladığım için ekran kartı almadım. Strix GTX 750ti kaç yıl daha gider? 30-60 FPS arası.

Sistem:
Ryzen 5 1600
MSI B350 PC MATE
CORSAIR Vengeance 2x8 3200MHz

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen artık yetmiyor dediğin yere kadar gider. Kimine 240 yeter kimi 1070'le tatmin olmaz. Şu an 1080p'de orta ayarda açarsın her oyunu mesela. Belli bir süre daha düşük-orta ayar devam eder böyle.

O çözünürlükte elindeki kart ile idare edersin bir süre daha. 2 yıl dayanır mı bilemiyorum yeni çıkacak oyunlar grafik açısından Rx470 sahibi beni bile endişelendiriyor ama bir süre götürecektir kesinlikle. Satıp yenisini alırım sonra gibi düşüncen varsa bu arada, kartı elinde tuttuğun her saat değer kaybediyor bunu da belirteyim.

CS:GO, F1 Serisi, NFS Payback, GTA5, Fifa ve Pes Serisi, Battlefield 1 vs. Benchmarklarda ultra ayarlarda 40-60 FPS arası alıyor. CS:GO bakmaya gerek duymadım zaten hafif bir oyun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı