GTX 750 Ti sistem ne kadar götürür?

Kanka bir video linki varsa atabilirsin. Bu arada ben işlemcime hangi soğutucuyu almalıyım
(Not: Termal macun bakımı yeni yapıldı işlemcinin.)
Dostum TurboBoost için soğutucuya gerek yok, işlemci GHz'ini artırıyor.Linki bırakıyorum aşağı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kanka bir video linki varsa atabilirsin. Bu arada ben işlemcime hangi soğutucuyu almalıyım
(Not: Termal macun bakımı yeni yapıldı işlemcinin.)

Oyunlardaki performasının sınırlarını parçaların belirler. O yüzden turbo boost falan hikaye. Ne yaparsan yap elindeki parçaların gücü belli.

Oyunlardaki performasının sınırlarını parçaların belirler. O yüzden turbo boost falan hikaye. Ne yaparsan yap elindeki parçaların gücü belli.
Turbo gündelik kullanım için yardımcı oluyor daha çok zaten, Web'de gezinirken bile düşük ile yüksek GHz arasında ki farkı hissedebiliyorsunuz.

Turbo gündelik kullanım için yardımcı oluyor daha çok zaten, Web'de gezinirken bile düşük ile yüksek GHz arasında ki farkı hissedebiliyorsunuz.

Kanka şimdi direk net bir şey sorayım ben bu sistemle eski oyunları FC3 FC4 AC3 AC4 veya GTA 5 gibi oyunları oynayabilir miyim?
Oynayabilirsem kaç FPS oynarım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Size bu videodan bahsediyorum dediğim oyunları cidden bu FPS'de alabilir miyim:)

Anakartım H55 olduğu için önerebileceğin işlemci var mı?
Çünkü benim bilidğim H55'in en iyi işlemcisi Xeon X3440.

Hocam ben güncellik ile ilgili yorum yapacağım. Şu an çoğu insanın oynadığı Apex Legends, Rainbow Six Siege vs. Hepsini kaldırır. Far Cry 5 yükleyebilirsiniz. Yani hedefinizi yüksek tutun ama bir RTX 3090 performansı da beklemeyin.

Bu testlere pek güvenemiyorum çoğu şey farklı oluyor ekran kartının O.C olup olmadığından voltaj değerine kadar her şey farklı oluyor, bu testlere bakarak sistem almak yanlış olur.

Hocam ben güncellik ile ilgili yorum yapacağım. Şu an çoğu insanın oynadığı Apex Legends, Rainbow Six Siege vs. hepsini kaldırır. Far Cry 5 yükleyebilirsiniz. Yani hedefinizi yüksek tutun ama bir RTX 3090 performansı da beklemeyin.

O kadar da beklemem herhalde 😀 😀.

Sağ olun hocam teşekkür ederim hepinize.

Geri
Yukarı