GTX 750 Ti sistem ne kadar götürür?

Bu testlere pek güvenemiyorum çoğu şey farklı oluyor ekran kartının O.C olup olmadığından voltaj değerine kadar her şey farklı oluyor, bu testlere bakarak sistem almak yanlış olur.

Ne alakası var kardeşim. 5 FPS 10 FPS fark olsun hadi en azından. Devede kulak değil ki. Üç aşağı beş yukarı alacağı performans bu.

Bu testlere pek güvenemiyorum çoğu şey farklı oluyor ekran kartının O.C olup olmadığından voltaj değerine kadar her şey farklı oluyor, bu testlere bakarak sistem almak yanlış olur.

Kanka sen bırak Sekiro'yu falan o kadar uçuk diğilim depolama yetmiyor zaten bana şunu de 2015'e kadar yapılan oyunlarda 1080P Low'da 60 FPS alır mı?
(Özelliklede Witcher 3)

Kanka şimdi dediğim sistemi 8 GB RAM yaparsam BF 1 veya Doom 2016 veya Witcher3 gibi oyunları kaldırır mı ayrıca ömrü ne kadar olur direk bunu sorayım🙂

Bende de R7 265 var GTX 750 Ti neredeyse eşit güçleri. 4 GB RAM. OC 3.2 GHz Q9400+ HDD ile Witcher 3 doku, gölge, arazi ayarları yüksek diğer ayarlar Low-medium bir şekilde 45-55 FPS.

Kanka sen bırak Sekiro'yu falan o kadar uçuk diğilim depolama yetmiyor zaten bana şunu de 2015'e kadar yapılan oyunlarda 1080P Low'da 60 FPS alır mı?
(Özelliklede Witcher 3)

Witcher 3 iyi bir optimizasyonu var. GTX 750 Ti o dönem için güçlü bir kart sayılabilir. Rahat oynarsın.

O kadar da beklemem herhalde 😀 😀.

Sağ olun hocam teşekkür ederim hepinize.

Rica ederiz hocam. Ben herkes gibi ölü çöp yazmak yerine olaya arkadaşlarınızla bir oyun oynamak istediğinizde kaldıracağından endişeniz olmaması olarak bakıyorum. Şu an oyunların çoğu daha GTX 1050'ye yeni ulaşıyor grafik konusunda. O yüzden sisteme çöp demek yerine oyunların istedikleri sistem gereksinimlerine bakmak lazım. İnla her oyun 300 FPS görmek için 20000TL vermek yerine böyle düşük bütçeli sistemlerde de oyun oynanabiliyor.

Rica ederiz hocam. Ben herkes gibi ölü çöp yazmak yerine olaya arkadaşlarınızla bir oyun oynamak istediğinizde kaldıracağından endişeniz olmaması olarak bakıyorum. Şu an oyunların çoğu daha GTX 1050'ye yeni ulaşıyor grafik konusunda. O yüzden sisteme çöp demek yerine oyunların istedikleri sistem gereksinimlerine bakmak lazım. İnla her oyun 300 FPS görmek için 20000TL vermek yerine böyle düşük bütçeli sistemlerde de oyun oynanabiliyor.

Elbette hocam PC mi değerlendirmeye çalışıyorum bende çok kötü bir PC'den buna yükselince birden mutlu oldum ondan ömrünü sormuştum.

Yeni konular

Geri
Yukarı