GTX 750 Ti ne kadar götürür?

CS:GO, F1 Serisi, NFS Payback, GTA5, Fifa ve Pes Serisi, Battlefield 1 vs. Benchmarklarda ultra ayarlarda 40-60 FPS arası alıyor. CS:GO bakmaya gerek duymadım zaten hafif bir oyun.

Bu oyunlar hala güncel olarak oynanan oyunlardır. Bu ayarlarda aldığın FPS senin için iyiyse kartını kullanmaya devam edeceksin. Alıştığın görüntü kalitesindeki akıcılık devam ettiği sürece kartını kullanırsın. Yetmediğini yine sen bilirsin.

GTX 750Ti benim eski ekran kartım, 1080p'de biraz zorlanıyordu ama sen 900p'de oynayacaksın. Bilemiyorum ultra açar mı 900p'de ama oynarsın yazdığın tüm oyunları, idare eder birkaç sene 900p'de.

Zamanında kullandığım bir karttı ve fiyatına oranla performansı harikulade idi açıkcası ama günümüz için konuşmak gerekir ise küçük çaplı indie oyunlar haricinde pek bir şey beklememek gerek , bilhassa 1080p de.
Onun haricinde 720/900p de tatmin edici performans sergileyeceğinden hiç şüphem yok.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı