Gtx 780 Ti'de Msi mı Asus mu ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çekirdek hızına bakma sen önemli olan GPU. Afterburner ile çekirdek hızını artırabilirsin. Garantisi nasıl daha iyi? Ürünü tamir edip geri vermek dışında ne yapıyor ki Asus?

Canım msi o kartı bedava vermiş onlara, gidip parayla asus'un kini mi alsalardı ?

MSI nereye bedava kart veriyor? Adamlar gidip paşa paşa aldılar kartı.

İkiside aynı fiyat ama asus'un ki fabrika oc'lu geliyor uğraştırmıyor, sanki daha cazip geldi şu an.

Ya arkadaşlar benchmark testleri var onlar en kesin sonuçlar. Bu benchmark sitelerinde de var ürünü kullanan diğer forumdaki arkadaşlarda kendileri testler yapıyor. Sizin soracağınız tek şey burada teknik desteğin iyi olup olmadığı yönünde olmalı bence. Çünkü benchmarklarda ısıdan tutun çıkardığı sese kadar testler mevcut.

Bekir şakamısın adamlara bunlar bedava geliyor git sor allahım ya.

O kart tanıtılıyor sonuçta o videolarda ve yazılarda, o yüzden bedava veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bir ara düşünüyordum. Çok pahalı sistem topladıkları oluyor. Ben firma tanıtım amaçlı veriyorlardır diye düşünüyordum.

Çekirdek hızı diyorsunuz da, ccc den overdrive ye girerseniz, ikisinin de sınırlarının eşit olduğunu görürsünüz. Asus az da olsa hız aşırtarak satıyor kullanıcıya. Bilmeden yorum atmayınız.

Konuya gelecek olursak, ikisinin arasında performans farkı yok. O çekirdek ve bellek hızını sen de yapabilirsin. Dediğim gibi, Asus'un yaptığı azıcık hız aşırtıp satıyor olması. Kafanıza hangisi esiyorsa onu alın.

Çekirdek hızı diyorsunuz da, ccc den overdrive ye girerseniz, ikisinin de sınırlarının eşit olduğunu görürsünüz. Asus az da olsa hız aşırtarak satıyor kullanıcıya. Bilmeden yorum atmayınız.

Konuya gelecek olursak, ikisinin arasında performans farkı yok. O çekirdek ve bellek hızını sen de yapabilirsin. Dediğim gibi, Asus'un yaptığı azıcık hız aşırtıp satıyor olması. Kafanıza hangisi esiyorsa onu alın.
Kardeşim önce yorumları oku sonra konuş, ben orada Asus hazır olarak hızlandırılmış veriyor, zaten fiyatlari da aynı, bu daha cazip geldi demişim oku önce !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı