Hatasız boyasız ağır hasarlı ne demek?

Araçta boya değişen olmadan benim aklıma gelen ağır hasar kaydı ya sel olur ya da araç alttan darbe yemiştir ki bu herhangi bir kaporta hasarından benim gözümde çok daha ciddi bir durumdur. Motor, şanzıman, radyatör, intercooler gibi parçaların hasar görmesi ile gidip bodoslama duvara çarpması arasında bence hiçbir fark yoktur.

Basit; Parçası pahalı bir araçtır, kaldırıma çıkmıştır, ön takımın bir tarafı hasar görse, diğer tarafla komple ön takım yapılmıştır, ağır hasar kaydı gözükür. Bir diğer örnek; altını vurmuştur, şanzuman dağılmıştır. Bir başka örnek; altını vurmuştur, karter delinmiş, o şekilde gidip yatak sardırmıştır.

araba dış kaportadan değil, alttan arızalanmış anlamına gelir, eğer dışında boya değişen yoksa, bazen araba bir kayaya oturur, hava yastıkları ve alt takımlar arıza görür, bundan dolayı ağır hasar çıkmış olabilir. arabanın fiyatı piyasanın çok altındaysa kaçırma derim. ben olsam alırım eğer araba temizse..

Kazasız araba olmaz arkadaşlar, olabilir insanız kaza yapıyoruz. önemli olan satıcının ve alıcının dürüst olması.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı