Ağır hasarlı araç alınır mı?

• Konuyu başlatan GTD
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 76
  • Görüntüleme 9B
Allstar da almayın arkadaşım aynı araba Comfortline'da 50 bin TL'ye yakın fark ediyorsa almayın. Bir de bahsettiklerin cam tavanlı falan. Yoksa o kadar edeceği yok. Ardı ötesi 1.2 Golf ya.
Sizin dediğiniz araç 1.2tsi dsg 2016 hatasız düşük kmli bir araç mı o fiyatlara manuel satıyolar cünkü

Evet tam olarak öyleydi. Muhtemelen satılmıştır şimdiye çoktan. Comfortline paketti yalnızca. Boş araba sonradan dolar yani temiz araba istiyorsan.

Piyasası 250 olan araç 3 sene sonra diyelimki 340 oldu. +90K para koydu üzerine.
190 a aldığınız araçta 3 sene sonra 260 olacak. +80K para koyacak üzerine. Yani alırken 60 daha uyguna alacaksınız. İleride piyasası artınca yine kardan zararınız çok az olacak. Temizleri 250 ise ağır hasarlı airbag açanı 190 a alınır. 60k idealdir. Biraz daha pazarlıkla 185 teklif edin. Alın binin mis gibi.
Ben kendi aracımı vericem üstüne 45teklif ettim 50 istedi aracı görücem gidip anlaşırsak dediği dısında birşey yoksa almayı planlıyorum nasip olursa.

İlan kalkmış ancak mesajı buldum. :D 63 bindeymiş araç.

1634033571226.png

Boş ver onlar boş iş. Sen istediğin şeye karar ver. Temiz araç istiyorsan Comfortline falan alabilirsin bence.

Hasar kayıtlı alıyorsan da git Passat falan al ne Golf'le uğraşacaksın? 1.6 TDI 120 binde Passat aldı bu arkadaşım 225'e mi 230'a mı ne. Boyasızdı sanırım, 2014 model. :D

Boş ver onlar boş iş. Sen istediğin şeye karar ver. Temiz araç istiyorsan Comfortline falan alabilirsin bence.

Hasar kayıtlı alıyorsan da git Passat falan al ne Golf'le uğraşacaksın? 1.6 TDI 120 binde Passat aldı bu arkadaşım 225'e mi 230'a mı ne. Boyasızdı sanırım, 2014 model. :D

Yaş 21 olunca Passat, aşiret paket gibi geliyor :D biraz daha küçük ufak jant, egzoz gibi ufak bir dokunuşlarla güzel olacak Seat leon, golf tarzı ilgimi çekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka o zaman Leon bak, 1.4 TSI Golf bak. 1.2 de güzel de ekonomi sınıfı sonuçta. 1.4'lerde bağımsız süspansiyon olanlar var. Leon FR'lar da Golf'e göre daha uygun fiyatlı oluyor.

Kanka o zaman Leon bak, 1.4 TSI Golf bak. 1.2 de güzel de ekonomi sınıfı sonuçta. 1.4'lerde bağımsız süspansiyon olanlar var. Leon FR'lar da Golf'e göre daha uygun fiyatlı oluyor.
Benim beklenti biraz da ekonomik az yaksın diye cünkü günde 60,70km yapınca.

O zaman 1.6 TDI da düşünebilirsin. Ha ben oyumu yine benzinliden yana kullanırım ancak yakıt çok pahalı. Şu sıralar dizel her türlü daha ekonomik.

Geri
Yukarı