Hayatım iyiye gitmiyor

SatoruGojo

Centipat
Makaleler
3
Daha fazla  
3 yıldır böyleyim.
Kaç kez psikoloğa gittim ve iki psikolog benim yüzümden istifa etti.
Yurt dışına gidemiyorum, gideceğimi sanmıyorum.
Ufacık kuzenlerim bile Bulgaristan'a gidecekken ben evimde hapis kalıyorum.
İyice asosyalleştim, artık bir insanla göz teması kurmak benim en büyük hedeflerim oldu.
İlkokuldan beri dışlandım, ötekileştirildim.
Sağlığım kötüye gidiyor, yürürken düzgün adım atamıyorum artık.
Hayatımı sanala adadım, çünkü gerçek hayattan beklentim yok.
Ne zaman sevinsem veya mutlu olsam hemen ardından beni çok üzecek bir şey oluyor.
Şanssızdan öte bir insan olarak doğmuşuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merak ettiğim 2 sual var.

Birincisi;
Maddi durum ve dil varsa niye gitmeyesin? Güzel bir Avrupa ülkesinde şansını deneyebilirsin?

İkincisi;
iki psikolog benim yüzümden istifa etti.
Bu nasıl oluyor reis? Eğer gerçekse psikolog istifa ettiren biriysen evren için tehdit unsurusun. Hızlıca moleküllerine ayrılman gerekiyor. Şaka bir yana ciddi soruyorum bu nedir?

Merak ettiğim 2 sual var.

Birincisi;

Maddi durum ve dil varsa niye gitmeyesin? Güzel bir Avrupa ülkesinde şansını deneyebilirsin?

İkincisi;

Bu nasıl oluyor reis? Eğer gerçekse psikolog istifa ettiren biriysen evren için tehdit unsurusun. Hızlıca moleküllerine ayrılman gerekiyor. Şaka bir yana ciddi soruyorum bu nedir?
ya istifa dediğim onlara bıkkınlık getirdim. Biraz abartı kullandım.

Onlara bıkkınlık verme anlamında kullandım. Abarttım biraz.
Anlıyorum ki
tom-and-jerry-searching.gif

Aynı bu şekilde kendine dert arıyorsun...

Sağlığım kötüye gidiyor, yürürken düzgün adım atamıyorum artık.
Hayatımı sanala adadım, çünkü gerçek hayattan beklentim yok.
Kaç kez psikoloğa gittim ve iki psikolog benim yüzümden istifa etti.

Kendin hakkında böyle abartmak hoşuna gidiyor değil mi? Bunların hiçbiri gerçek değil.

Anlıyorum ki.
Eki Görüntüle 1847390
Aynı bu şekilde kendine dert arıyorsun...

Kendin hakkında böyle abartmak hoşuna gidiyor değil mi? Bunların hiçbiri gerçek değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aynen hocam hayat aynen böyle zaten.

Senin hayatın çok iyi. Ben 3 senedir atanmayı bekliyorum. Sokakta da kaldığım oldu günlerce aç ta. Geçen gün neredeyse krize girecektim. 3 haftadır ağızımdan sigara geçmiyor diye. Cebimde 6 lira kalmıştı, arkadaşımın cebinde de 5 lira. Yolda giderken yerde 1 lira bulduk. Sonra gidip tütüncülerdeki dandik 10'lu sigaradan alıp 5'er 5'er bölüştük.
Ben gidip senelerce boşuna okul okumuşum. Yetmezmiş gibi ev sahibi de evden atacakmış beni.
(İngilizce öğretmeni olacağım eğer atanabilirsem.)

Senin hayatın çok iyi. Ben 3 senedir atanmayı bekliyorum. Sokakta da kaldığım oldu günlerce aç ta. Geçen gün neredeyse krize girecektim. 3 haftadır ağızımdan sigara geçmiyor diye. Cebimde 6 lira kalmıştı, arkadaşımın cebinde de 5 lira. Yolda giderken yerde 1 lira bulduk. Sonra gidip tütüncülerdeki dandik 10'lu sigaradan alıp 5'er 5'er bölüştük.
Ben gidip senelerce boşuna okul okumuşum. Yetmezmiş gibi ev sahibi de evden atacakmış beni.
(İngilizce öğretmeni olacağım eğer atanabilirsem.)
1 yıl sonra beni bu günler bekliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı