Hepsiburada sipariş için arar mı?

Ar0nell

Hectopat
Daha fazla  
Hepsiburada'dan gamepad aldım. Sorum şu; Hepsiburada siparişi kapıya mı getiriyor yoksa eve gelip arıyor mu? 2. sorum şu; Mesela aradı veya eve geldi ama bize ulaşamadı kargoyu ne yapıyor? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Hepsiburada'dan gamepad aldım. Sorum şu; Hepsiburada siparişi kapıya mı getiriyor yoksa eve gelip arıyor mu? 2. sorum şu; Mesela aradı veya eve geldi ama bize ulaşamadı kargoyu ne yapıyor? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Şubeye geri döner ve telefonuna mesaj gelir. Gider şubeden teslim alırsın.

Şubeye veya komşuya bırakıyor genelde evde olmadığın zamanda.

Hepsiburada'dan gamepad aldım. Sorum şu; Hepsiburada siparişi kapıya mı getiriyor yoksa eve gelip arıyor mu? 2. sorum şu; mesela aradı veya eve geldi ama bize ulaşamadı kargoyu ne yapıyor? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Adresinize yakınlaşınca arıyor apartmanı tarif ediyorsunuz. Size ulaşamazsa şubeye gidiyor.

Hepsiburada'dan gamepad aldım. Sorum şu; Hepsiburada siparişi kapıya mı getiriyor yoksa eve gelip arıyor mu? 2. sorum şu; mesela aradı veya eve geldi ama bize ulaşamadı kargoyu ne yapıyor? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Amazon'da gelmeden önce arıyorlardı fakat Hepsiburada'yı bilemem. Evde olmazsanız da hangi kargo şirketi ile geliyorsa en yakın şubeye bırakıyorlar.

Siparişi hepsiburada getirmez. Göndericinin çalıştığı kargo firması getirir. Eğer satıcı Hepsiburada ise HepsiJet getirir. HepsiJet ise kapıya geldiğinde aramaz, gelmeden 4 saat önce telefonunuza bildirim gönderir (bu genelde gelmeden 10 dakika önce olur ama sitelerinde öyle yazıyor).

Eğer HepsiJet geldiğinde sizi aramasını istiyorsanız, not düşmelisiniz. Bizim zil çalışmıyordu zamanında, not düşüyordum, gelen kurye arıyordu kapıda. Böyle oluyordu yani.

İkinci sorunuza gelecek olursak, kargoyu dağıtım merkezine geri götürür kurye ve ertesi gün kargonuz tekrar dağıtıma çıkar. Sonrasında tekrar çıkar, tekrar çıkar.. derken en sonunda iade için satıcı geri gönderilir. Ama mesela benim tanıdığım HepsiJet kuryesi bazen ben evde yokken kapıcıya bırakıyor ya da kapıya bırakıyor, beni tanıdığından.

Yeni konular

Geri
Yukarı