HP Omen 17 laptop alınır mı?

FIREBREAKER

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Uçurumun kenarında
Daha fazla  
Selamın Aleyküm öncelikle ben lise son sınıf web tasarım öğrencisiyim. Bana güçlü hem oyun oynatabilecek hem de işlerimi halledecek bie laptop almayı düşünüyorum. Sizce HP nasıldır ? Kullanan varsa tavsiye eder mi, teşekkür ederim.
HP Omen (17-an005nt)

Son düzenleyen: Moderatör:
Zorunlu kasa mı veya taşıman falan mı gerekiyor illa?Taşıman gerekiyorsa mATX bir kasa toplayabiliriz sana web tasarımda işini görecek bir PC galiba bütçen 7000 TL bir de yanılmıyorsam?

HP yerine MSI veya DELL'i tercih edebilirsin.
Başının ağrımaması için HP, Casper, Asus, Toshiba, Lenovo, Acer gibi markalardan uzak durman gerekiyor. Özellikle Asus fanları durumu kabullenmek istemese de Asus'un eski kalitesi yok. Marka olmak sadece BIOS'u güncel tutmakla olmuyor. Satış öncesi desteği, satış sonrası desteği, yazılım desteği, bileşen ve kasa kalitesi, müşteri memnuniyeti, güleryüzlü ve profesyonel personel, çözüm odaklı hizmet gibi çeşitli etkenler var. Bu maddeleri hiçbir marka tam olarak karşılamasa da MSI ve DELL'i önerebilirim.

HP yerine MSI veya DELL'i tercih edebilirsin.
Başının ağrımaması için HP, Casper, Asus, Toshiba, Lenovo, Acer gibi markalardan uzak durman gerekiyor. Özellikle Asus fanları durumu kabullenmek istemese de Asus'un eski kalitesi yok. Marka olmak sadece BIOS'u güncel tutmakla olmuyor. Satış öncesi desteği, satış sonrası desteği, yazılım desteği, bileşen ve kasa kalitesi, müşteri memnuniyeti, güleryüzlü ve profesyonel personel, çözüm odaklı hizmet gibi çeşitli etkenler var. Bu maddeleri hiçbir marka tam olarak karşılamasa da MSI ve DELL'i önerebilirim.
öncelikle yanıtladığın için teşekkür ederim benim alacağım yerde bu iki markada yok bana bir abi aracılıyla sadece hp ve lenovo var bende lenovo illetini tattığım için hp tercih ettim
Zorunlu kasa mı veya taşıman falan mı gerekiyor illa?Taşıman gerekiyorsa mATX bir kasa toplayabiliriz sana web tasarımda işini görecek bir PC galiba bütçen 7000 TL bir de yanılmıyorsam?
ben seyehat edeceğim için tübitak projelerinde bulunuyorum o yüzden laptop şart kasa toplamak çok daha mantıklı ama işte

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı