HP Victus vs ASUS TUF Gaming A15

Bütçe
26000

vettelheim5

Picopat
Daha fazla  
Laptop almayı düşünüyorum. İkisi arasında kararsız kaldım. ASUS 140W ve MUX özelliği olduğu için onu almak istiyorum. Ama diğer yanda 16 GB RAM kurulu Windows 11 var. Siz olsanız hangisini seçersiniz ve sebebiyle birlikte yazarsanız sevinirim.

Hp Victus vs Asus Tuf gaming a15

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop almayı düşünüyorum. İkisi arasında kararsız kaldım. ASUS 140W ve MUX özelliği olduğu için onu almak istiyorum. Ama diğer yanda 16 GB RAM kurulu Windows 11 var. Siz olsanız hangisini seçersiniz ve sebebiyle birlikte yazarsanız sevinirim.

Hp Victus vs Asus Tuf gaming a15
Victus ekranı çok sallanıyor, kasası daha daha kötü, 75 watt, MUX yok GTA 5 gibi eski bir oyunda bile 45 FPS görüyor genel de. TUF tercih edin.

Bir aydır attığınız Victusu kullanıyorum.

Kasası Tuftan çok daha kaliteli ben de TUF bakmıştım ama sonradan görünce Victus aldım. Pişman değilim.

TUF tek elle kullanınca touchpad sıkışıyor dokunmamak çalışmıyor. Bu mu kalite? @646148. Ezbere konuşmayalım. :)

Hogward Legacyde bile 150FPS leri zorlayan bir sistem GTA gibi optimize konusunda iyi bir oyunda nasıl 45 FPS alabilir? Gerçekten sallıyorsunuz. :)

Ekran sallaması 17" lerde mevcut.

Saygılarımla. 🫴🏼

Kasası Tuftan çok daha kaliteli ben de TUF bakmıştım ama sonradan görünce Victus aldım. Pişman değilim.

TUF tek elle kullanınca touchpad sıkışıyor dokunmamak çalışmıyor. Bu mu kalite? @646148. Ezbere konuşmayalım. :)

Hogward Legacyde bile 150FPS leri zorlayan bir sistem GTA gibi optimize konusunda iyi bir oyunda nasıl 45 FPS alabilir? Gerçekten sallıyorsunuz. :)
Sallıyorum evet nerden bildin dostum? Hogwars Legacy DLSS olmadan 150 FPS nasıl alacaksın çok merak ettim :D

Daha masaya dokununca ekranı sallanan plastikden bahsediyor bir de laf atıyor :D
Ayrıca ekran sallanması bu model de mevcut sallayan kim? Geçen gün bunu almaya karar vermiştim incelemesini izliyorum dokunuyor ekran sallanıyor ezbere konuştuğum yok.

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2023-07-01 ÖS 2.00.05.png
    Ekran Resmi 2023-07-01 ÖS 2.00.05.png
    292,3 KB · Görüntüleme: 51

Ayrıca RAM Ddr4.

Sallıyorum evet nerden bildin dostum? Hogwars Legacy DLSS olmadan 150 FPS nasıl alacaksın çok merak ettim :D

Daha masaya dokununca ekranı sallanan plastikden bahsediyor bir de laf atıyor :D
Vah vah :)

RTX 4050 alıp DLSS Kullanmayan insan olur mu? :)

Gerçekten titredim hocam attığınız görselde.. :)
Sallanma durumu olağandır masada lakin öyle abartıldığı gibi yok hatta bayağı sıkı benim ekranım sallanmıyor.

Ayrıca RAM Ddr4.
DDR5 desteği var alıp tadabilirsiniz. 🦧

Vah vah :)

RTX 4050 alıp DLSS Kullanmayan insan olur mu? :)

Gerçekten titredim hocam attığınız görselde.. :)
Sallanma durumu olağandır masada lakin öyle abartıldığı gibi yok hatta bayağı sıkı benim ekranım sallanmıyor.
DLSS ile aldığın performansı konuşmayacaksın, GTA 5 de DLSS yok 48 FPS alıyor ara sokakda leş bir cihaz. Sallanma durumu olağan falan da değil, gayet de sallanıyor ekranı.

Yeni konular

Geri
Yukarı