HP Victus vs ASUS TUF Gaming A15

Bütçe
26000
O zaman bu fiyata bulamazsın.

MUX yok 75 watt ekran kartı var i5 13. nesil ile ne yapacaksan artık? Cihazın fanları gelişmiş bile değil cihaz teste girince fanlar 10-20 saniye sonra gücü arttırıyor öyle düşürebiliyor sıcaklığı.

Vah vah :)

RTX 4050 alıp DLSS Kullanmayan insan olur mu? :)

Gerçekten titredim hocam attığınız görselde. :)
Sallanma durumu olağandır masada lakin öyle abartıldığı gibi yok hatta bayağı sıkı benim ekranım sallanmıyor.

DDR5 desteği var alıp tadabilirsiniz. 🦧

Sallanma durumu abartılacak durumda değil zaten fakat DDR5 RAM takamazsın, slotları aynı değil bir kere. Desteği yok.

DLSS ile aldığın performansı konuşmayacaksın, GTA 5 de DLSS yok 48 FPS alıyor ara sokakda leş bir cihaz. Sallanma durumu olağan falan da değil, gayet de sallanıyor ekranı.

Cihazın sunduğu pozitif şeyi neden konuşmasın?

Sallanma durumu abartılacak durumda değil zaten fakat DDR5 RAM takamazsın, slotları aynı değil bir kere. Desteği yok.

Cihazın sunduğu pozitif şeyi neden konuşmasın?
Cihaz mı sunuyor ekran kartı mı? Hogwars Legacy'den örnek veriyor ama GTA 5 de yok o DLSS olayı örnek saçma oluyor zaten. O ekran kartı 2 cihazda da mevcut DLSS den örnek verirse gene kendisi zarara girer.

Ki zaten %45 ile %70 arası renk solukluğu var Excalibur ile yarışa girmiş sanırım.

Cihaz mı sunuyor ekran kartı mı? Hogwars Legacy'den örnek veriyor ama GTA 5 de yok o DLSS olayı örnek saçma oluyor zaten. O ekran kartı 2 cihazda da mevcut DLSS'den örnek verirse gene kendisi zarara girer.

Ki zaten %45 ile %70 arası renk solukluğu var Excalibur ile yarışa girmiş sanırım.

GTA 5'ten kime ne? Ekran kartı kimde bulunuyor acaba.

Cihaz mı sunuyor ekran kartı mı? Hogwars Legacy'den örnek veriyor ama GTA 5 de yok o DLSS olayı örnek saçma oluyor zaten. O ekran kartı 2 cihazda da mevcut DLSS den örnek verirse gene kendisi zarara girer.

Kardeşim sen ne yaşıyorsun ben de yaşamak isterdim ama zor. DLSS kapatıp oyun mu oynayalım? 👌

Gelmişsin 10 yıllık oyunla kıyaslama yapıyorsun. Dereden çok su aktı bilesin. 🦴

Kardeşim sen ne yaşıyorsun ben de yaşamak isterdim ama zor. DLSS kapatıp oyun mu oynayalım? 👌

Gelmişsin 10 yıllık oyunla kıyaslama yapıyorsun. Dereden çok su aktı bilesin. 🦴
10 yıllık oyunda ara sokakta 48 FPS görmeseymiş o zaman :D DLSS kapat diyen yok sana GTA 5 örneğine karşı DLSS ile aldığın yeni çıkan bir oyuna örnek veren sensin.

GTA 5 örneği verdim o laf attı dostum görmüyor musun yoksa görmezden mi geliyorsun?

GTA 5 örneğine karşı laf attığını göremedim yukarıda, onu geçtim sen neye göre cihaz yorumluyorsun, GTA 5'e göre mi? Cihazın donanımı gayet güçlü, 48 FPS olayı nereden çıktı?

10 yıllık oyunda ara sokakta 48 FPS görmeseymiş o zaman :D DLSS kapat diyen yok sana GTA 5 örneğine karşı DLSS ile aldığın yeni çıkan bir oyuna örnek veren sensin.

Çünkü cihaz güncel bir cihaz, çünkü güncel oyunlar var. Neden 10 yıllık oyunla kıyaslama yapıp cihaza çöp diyeyim.

Senin yaptığın kuru cahillikten başka bir şey değil. Mafia Definity Edition bitirdim bu cihazla 170fpslerde...

GTA 5 kurup düşük FPS veriyor diyip cihaza çöp diyecek kadar bilgisiz ve anti-objektif bir yapıda olmak gerçekten tuhaf.

Geri
Yukarı