HP Victus vs ASUS TUF Gaming A15

Bütçe
26000
GTA 5 örneğine karşı laf attığını göremedim yukarıda, onu geçtim sen neye göre cihaz yorumluyorsun, GTA 5'e göre mi? Cihazın donanımı gayet güçlü, 48 FPS olayı nereden çıktı?
MUX olmaması FPS düşürüyor ben de MUX olmadığında aldığı FPS'e örnek verdim dostum.

Çünkü cihaz güncel bir cihaz, çünkü güncel oyunlar var. Neden 10 yıllık oyunla kıyaslama yapıp cihaza çöp diyeyim.

Senin yaptığın kuru cahillikten başka bir şey değil. Mafia Definity Edition bitirdim bu cihazla 170fpslerde...

GTA 5 kurup düşük FPS veriyor diyip cihaza çöp diyecek kadar bilgisiz ve anti-objektif bir yapıda olmak gerçekten tuhaf.
Dostum cihaz 28 gibi yüksek fiyat da 75 watt ekran kartlı ve MUX yok kazıkdan başka ne bu? O kadar para veriyorsam 10 yıllık oyunda 60 FPS göremeyeceksem drop yiyeceksem ne anlamı kaldı? Anlık drop da değil gayet de bazen 40-50 FPS oynuyorsun.

Midtown Madness kurdum ama Windows 98/XP desteği olduğu için çalışmadı. Victus çöp. 🙌👌🦴
Tamam sen git Victus'un ile TUF karşılaştır :D Masaya elin çarpmasın ekran sallanır falan dikkat et.

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2023-07-01 ÖS 2.12.48.png
    Ekran Resmi 2023-07-01 ÖS 2.12.48.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 34
Dostum cihaz 28 gibi yüksek fiyat da 75 watt ekran kartlı ve MUX yok kazıkdan başka ne bu? O kadar para veriyorsam 10 yıllık oyunda 60 FPS göremeyeceksem drop yiyeceksem ne anlamı kaldı? Anlık drop da değil gayet de bazen 40-50 FPS oynuyorsun.
Allah bilir saçma sapan kurulum yapıp Intel grafik kartıyla oyunu açıyorsundur. GPU %85 kullanıyor.

CPU da yanıyor bu arada... 🦴

Eski cihazım MSI GE60 bile gtx 860m ile 60 fps oynatıyordu bu oyunu. 🐲

Allah bilir saçma sapan kurulum yapıp Intel grafik kartıyla oyunu açıyorsundur. GPU %85 kullanıyor.

Eski cihazım MSI GE60 bile GTX 860M ile 60 FPS oynatıyordu bu oyunu. 🐲

Dostum cihazı satın almadım incelemeden atıyorum fotoğrafları.

Son düzenleyen: Moderatör:

Tamam sen git Victus'un ile TUF karşılaştır :D Masaya elin çarpmasın dikkat et ekran sallanır falan dikkat et.

90W üstünde performansa etki yok bile, kime neyi öğretmeye çalışıyorsun acaba :D?

Etkisi yok diye 75 watt mı kullanalım?

Başta adam gibi sorsaydı nasıl böyle oluyor falan diye düzgün yanıt alırdı, gidip de "sallıyon la sen" gibi bir üslup ile sormasaydı.

Sallıyorsun. :)

Eline alıp incelememişsin bile kasaya dandik diyorsun. :)

TUF kasası gerilince topuchpad çalışmıyor diyorum... Anlamıyorsun üstad. 🦴

Etkisi yok diye 75 watt mı kullanalım?

Başta adam gibi sorsaydı nasıl böyle oluyor falan diye düzgün yanıt alırdı, gidip de "sallıyon la sen" gibi bir üslup ile sormasaydı.

Evet, etkisi yok diye 75W kullanabilirsin. Adı üstünde etkisi yok. Başta sadece ezbere konuşuyorsun demiş, değiştirildiyse bilmem.

Sallıyorsun. :)

Eline alıp incelememişsin bile kasaya dandik diyorsun. :)

TUF kasası gerilince topuchpad çalışmıyor diyorum... Anlamıyorsun üstad. 🦴
Aynen sallıyorum, git hadi monitör falan al FPS artar. Mağazaya gidip inceledim gayet de dandik bir hissiyat veriyordu. Excalibur daha premium hissettiriyor :D Victus'u TUF ile karşılaştırmaya devam et. 🦴

Evet, etkisi yok diye 75W kullanabilirsin. Adı üstünde etkisi yok. Başta sadece ezbere konuşuyorsun demiş, değiştirildiyse bilmem.
DLSS ile farklı oyunda aldığı FPS'i DLSS olmayan bir oyunla karşılaştırdıktan sonra cümle sonunda "Gerçekten sallıyorsunuz." yazmış. Dediğim gibi düzgünce sorabilirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı