HyperX Cloud Alpha S alınır mı?

Mur4tkilic

Centipat
Daha fazla  
İyi akşamlar, şu an Logitech G432 kulaklık kullanıyorum daha kaliteli bir ses için HyperX Cloud Alpha S'e geçmek mantıklı mı? Arada hissedilecek kadar büyük fark var mı?

İyi akşamlar, şu an Logitech G432 kulaklık kullanıyorum daha kaliteli bir ses için HyperX Cloud Alpha S'e geçmek mantıklı mı? Arada hissedilecek kadar büyük fark var mı?
Evet ses farkı kesinlikle olur, "BÜYÜK" ses farkı görmek istiyorsanız üst seviye bir Ses kartı/Dac ve stüdyo kulaklığı almalısınız DT 990 PRO gibi, gaming kulaklıkların sesi çokta iyi olmuyor. G432'de çöp kulaklık değil ha! Oda zamanının iyilerinden kulaklık 5 yaşında.

Evet ses farkı kesinlikle olur, "BÜYÜK" ses farkı görmek istiyorsanız üst seviye bir Ses kartı/Dac ve stüdyo kulaklığı almalısınız DT 990 PRO gibi, gaming kulaklıkların sesi çokta iyi olmuyor. G432'de çöp kulaklık değil ha! Oda zamanının iyilerinden.
Cevap için teşekkürler şimdi evdeki g432 bir kenara atıp 4000 tl para verip ee bunlar aynı bir fark yok demek istemiyorum açıkçası 😳

Oyun oynuyorum cs, pubg falan ama öyle ses kasma derdimde fazla yok. G432 den bir şikayetim var oda baş ağrısı yapıyor zamanla aşağı doğru basıyor kendini ve sürekli düzeltmek zorunda kalıyorum

Cevap için teşekkürler şimdi evdeki g432 bir kenara atıp 4000 tl para verip ee bunlar aynı bir fark yok demek istemiyorum açıkçası 😳

Oyun oynuyorum cs, pubg falan ama öyle ses kasma derdimde fazla yok. G432 den bir şikayetim var oda baş ağrısı yapıyor zamanla aşağı doğru basıyor kendini ve sürekli düzeltmek zorunda kalıyorum
HyperX'ler ses kalitesinden çok ses kasmada başarılı bir seri genellikle CS için falan tercih ediliyor.

O zaman ben kulaklık yerine ses kartı alayım en iyisi hocam DAC özelliği çok gerekli mi?
Hocam ben sadece Dac demedim, stüdyo kulaklığı+Dac dedim ve bunlarda nereden baksan 8000 TL tutan bileşenler, G pro x ve G635 bakabilirsiniz, bu arkadaş ikisinide kullanıyor belki size yardımcı olur @BerkayZ87

Hocam ben sadece Dac demedim, stüdyo kulaklığı+Dac dedim ve bunlarda nereden baksan 8000 TL tutan bileşenler, G pro x ve G635 bakabilirsiniz, bu arkadaş ikisinide kullanıyor belki size yardımcı olur @BerkayZ87

Alpha s nasıl bir kulaklık bilmiyorum denemedim ama önceki hyperx deneyimlerim kötü değildi ses kasma açısından.

Yeni konular

Geri
Yukarı