i5 4590 + Z97 Gaming 3 + R7 265 Nasıl Olmuş?

ömer ARSLAN

Hectopat
Daha fazla  
İlk once sıstem hakkında ne dusunuyorsunuz? Ve Ayrıca OC yapılabilir mi?
10450170_10152729770334319_8590395236303146872_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartına yaparsınız fakat işlemciye yapmanız için 4690K olması lazım. Genel olarak sistem iyi fakat o fiyata R9 270 alınabilir. Ayrıca ben Vatan Bilgisayar'dan almanı tavsiye ederim. Çünkü bu topladığınız yere göre ekran kartı, anakart ve diğer bileşenler 10-20TL fazla. Bunları az diyebilirsiniz fakat 7 parça olunca 7*10=70TL'den 70TL zararınız olur.

Sisteminizde SSD gereksiz onu çıkarın i5 4690 yeterli, H97 alın ve iyi bir model ekran kartı alın. Böyle yapsanız her şey tam olur. İyi bir oyun performansı alırsınız.

1. Anakart ile işlemciyi uydurmak için BIOS Update lazım.
  2. 270X ile 265 arasında aman aman fark yok.
  3. Sistem çok dengesiz olmuş.
Yani o dediklerinin hiçbirini yapamıyor. :)
  1. Flash belleği olan herkes bios update yapabilir.
  2. Doğrudur ikisinden biri tercih edilebilir.
  3. Sanırım yanlış görüyorsun çok da dengeli sistem.

1. Flash belleği olan herkes bios update yapabilir.
  2. Doğrudur ikisinden biri tercih edilebilir.
  3. Sanırım yanlış görüyorsun çok da dengeli sistem.
  1. MSI anakartta Asus'ta ki gibi USB BIOS Flashback yok dostum. Bunu yaz bir kenara.
  2. Yanlış görmüyorum ve senin sistem toplama becerinin sıfır olduğunu görüyorum. 4690K'ya Z87 takıp bu sistemde oyun için en önemli parça olan ekran kartından kısmak dengesizliktir. Eğer 4690K alıyorsan oradaki ekran kartı minumum GTX770 olmalı ki bir şeye benzesin sistem. Bunu bir tarafımdan değil, tecrübelerimden dolayı söylüyorum.

Bu arada arkadaş bütçesini belirtsin cezası kalkınca.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı