iPhone 6 Plus almalı mıyım?

22913

Kilopat
iPhone 6 Plus almayı düşünüyorum. Sizce almalı mıyım? Bir çok hata olduğuna dair haberler var. Kırmızı ekran, bükülme ve donma gibi. Özellikle Recep abinin izlenimlerini merak ediyorum. iPhone 6 da olabilir büyüklük çok önemli değil ama çözünürlük farkı çok fazla. Sizce de ne yapmam gerekir? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçen varsa alabilirsin, sorunları dert etme zaten herhangi bir bükülme felan olursa da değişim olur. Kolay kolay da bükülmez, ancak büyük ve ince olduğundan dikkatli kullanman gerek. Şahsen ben taşıma yönü, büyüklüğünden dolayı sıkıntı olacağından iphone 6 tavsiye ederdim, 6plus bence kaba duruyor :)

Teşekkürler, bütçem var ama sorun çıkabileceği ihtimalini de düşünüyorum. Bundan önce iPhone 5 almıştım bozuldu ve bir ton hata çıktı. Randevu almaya çalışıyorum değiştireceğim. Başkasına vereceğim telefonu. Kendime iPhone 6 veya iPhone 6 Plus almayı düşünüyorum. Telefonu temiz kullanırım. Dış kısmında bir sorun (bükülme dışında) olacağını sanmıyorum ama yazılımsal sorunlarla karşılaşan var mı merak ediyorum. Kullanan arkadaşlar yorumlarını esirgemezlerse memnun olurum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı