S5'imi satıp İphone 6 almalı mıyım?

kerembstrk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben yaklaşık 4-5 ay önce Samsung Galaxy S5 aldım . Pek içime yatmadı. İphone 6 almak istiyorum ve bildiğiniz gibi baya pahalı . Yazın almayı düşünüyorum . Yaza kadar fiyatı düşer mi ve değiştirmeyi hak edecek kadar iyi bir telefon mu?(Özellikle batarya ve dayanıklılık)

Arkadaşlar ben yaklaşık 4-5 ay önce Samsung Galaxy S5 aldım . Pek içime yatmadı. İphone 6 almak istiyorum ve bildiğiniz gibi baya pahalı . Yazın almayı düşünüyorum . Yaza kadar fiyatı düşer mi ve değiştirmeyi hak edecek kadar iyi bir telefon mu?(Özellikle batarya ve dayanıklılık)
Su soleyeyim fiyatlarin pek dusmesini bekleme sonucta Apple abi bu:) Dayaniklilik olarak kesinlike bir koruyucu kilif almalisin elinden dustugunde sonuc seni pek mutlu etmeyebilir. Pil konusunda zaten iphone kullananlara gına getiriyor. Bence parani biriktir 6s i bekle.

Al bendende o kadar ! 4-5 ay önce bende S5 aldım ama geçen hafta 3 kez gittim telefoncuya iphone 6 için.. Bu zamana kadar 4 ios 3 android telefon kullandım ama bende kararsız kaldım. Neyseki ben vazgeçtim iphone 6 almak için maddiyatı bile düşünmeden.. Bence hiç gerek yok... Özellik olarak inan samsung çok daha üstün.

Şu anda elinizdeki telefonu satım iPhone 6 alıp boşuna para israfı yapmayın derim.Bir iPhone 6 kullanıcısı olarak söylüyorum kesinlikle kalite, kamera gibi özellikleri tartışılmaz bile ancak çok pahalı. Bir üst modeli çıkınca almanızı tavsiye ediyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı