iPhone 6'nın Eksileri

Batarya konusunu kimse söylememiş...Yeni aklıma geldi, batarya süresi her ne kadar iyileştirilmiş olsa da android amiral gemilerinin yanına yaklaşamıyor iPhone 6 maalesef.

iPhone 4 ilk çıktığında aldım sonrasında iphone 6 çıkana kadar kullandım hiç bir şekilde sorun ve ya yavaşlama olmadı. Çok fazla telefon kurcalayan biri değilim o yüzden sanırım basit ve kararlı bir telefon benim için yeterli. Jail break yapmadım tavsiye etmiyorum. Bütçen uygunsa alabilirsin ama tercih meselesi.

Bende iphone6plus var ilk iphonedan beri herzaman iphone aldim. Ne var ne yok ne istersen jailbreaksiz yapabiliyorum. Piyasadaki viruslerin 99,8 i android teefonlara özel. Telefona resmen virus programi gerekiyor. Nekadar resim ve muzik yuklerseniz yukleyin telefon hayada kasmiyor. Ve itunes artik gereksiz. Tamamen tum islemlerinizi bilgisayara itunes yuklemeden halledebiliyorsunuz.
Sakin android almayin bence.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı