İtopya DeathAdder V2 iadenin 20 gün sürmesi normal mi?

Hocam THH çok uzun sürer zaten ülke karışık :D

Dediğiniz bir bakıma doğru kulaklık vs daha hijyen ürününe giriyor ama okuduğum şikayetlere göre mouse pad bile iade olmuyormuş İtopya'da mesele ben Amazon'dan 2 tane mouse pad aldım performanslarını beğenmedim iade ettim 1 gün sonra onaylandı 2 side, siteden siteye değişiyor fare konusua gelirsek ben v2'yi 800 TL'ye aldım inidirimde şu an 1700TL olmuş 900 liraya falan satmaya çalışacağım olmadı yapacak bir şey yok çünkü tahminimce İtopya beni mağdur eder gibime geliyor.

Ya da fikir değiştirdim iade etmeyi deneyeceğim model i alacağım, ergonomik mouse diyorlar v2'ye elimi ağrıttı :D
İtopya'dan ben de bir şeyler aldım. Demek iade durumu olsa sorun olabilirdi sanırım :D Neyse iadelik durum olmadı.

Bu arada benim kullandığım şu fareyi öneririm sana. Forumda araştır karar senin.

İtopya'dan ben de bir şeyler aldım. Demek iade durumu olsa sorun olabilirdi sanırım :D neyse iadelik durum olmadı.

Bu arada benim kullandığım şu fareyi öneririm sana. Forumda araştır karar senin.

Hocam öneriniz için teşekkür ederim elim 19cm ve palm tutuyorum yani farenin avcumun içini doldurması gerekiyor o yüzden büyük mouse araştırıyorum Glorious model i var G502'ye benziyor o G502 tam elime oturuyor model i de elime olur gibime geldi.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı