İtopya kulak üstü kulaklık iadesi yapılır mı?

Doğukanb2007

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Geçen hafta Corsair HS80 Wireless kulaklık sipariş etmiştim ve dün elime ulaştı ürün açıp denedim fakat kafama çok küçük geldi. Kafa bandını en üste getirdim hala aynıydı ve iade etmeye karar verdim. İtopya'ya mail attım ve kod falan verip Yurtiçi Kargo ile gondermemi söylediler ama daha önce hiç yapmadım. Tam olarak ne yapmam gerektiğini anlatabilir misiniz? Bir de bunun için iade alırlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu kulaklıklarda hijyen ürünü kategorisine girdiği için Red etme hakları var diye biliyorum. Ben Trendyol'dan kulak üstü aldım bu sebepten dolayı Red ettiler itiraz edemedim.

O değişiyor, normalde kulaküstülerde kulaklığa veya kutusuna zarar vermediyseniz iade alıyorlar.

O değişiyor, normalde kulaküstülerde kulaklığa veya kutusuna zarar vermediyseniz iade alıyorlar.
Benim cihazı aldım çok çok kısa süre kullandım kutu ve kulaklık da sağlamdı. Ama yine de Red ettiler. Umarım İtopya kabul eder.
Sonucu bilgilendirin lütfen ona göre kulaklık alışverişlerimi İtopya'dan yaparım. 😃 @Doğukanb2007

Benim cihazı aldım çok çok kısa süre kullandım kutu ve kulaklık da sağlamdı. Ama yine de Red ettiler. Umarım İtopya kabul eder.
Sonucu bilgilendirin lütfen ona göre kulaklık alışverişlerimi İtopya'dan yaparım. 😃 @Doğukanb2007
Bilgilendiririm hocam yarın kargoya vericem.

Hocam bugün aradım iade kabul edilmiş 3 gün içinde para hesaba geçecekmiş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı